Hírek
2021. Szeptember 17. 11:35, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Zebrán ütötte el a gyalogost
A személykocsi sofőrje ellen a Győri Rendőrkapitányság büntetőeljárást indított.
Egy 46 éves győri férfi közlekedett személygépkocsijával csütörtökön 8 óra 25 perckor Győrben a Mónus Illés utcában, a 821-es számú út felől a Zrínyi utca irányába. Haladása során, a Mónus Illés utca és Ikva utca kereszteződésében lévő kijelölt gyalogos átkelőhelyhez érve – vélhetően figyelmetlen vezetéséből adódóan – elgázolta az átkelőhelyen szabályosan haladó 42 éves győri nőt. A balesetben a gyalogos megsérült, őt a mentők kórházba vitték – közölte a rendőrség.
A sofőr ellen a helyi rendőrkapitányság közúti baleset gondatlan okozásának vétsége miatt büntetőeljárást indított.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 01. 08:56, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Győrben létrejön a hatodik Konfuciusz Intézet Magyarországon
Budapest, Debrecen, Miskolc, Pécs és Szeged után a győri Széchenyi István Egyetemen létrejön immár a hatodik Konfuciusz Intézet is Magyarországon, ami újabb lendületet ad a magyar-kínai együttműködésnek
2025. November 01. 08:55, szombat | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: sikeresen zárult az Adaptive Hussars 2025 országvédelmi gyakorlat
Sikeresen zárult a rendszerváltás óta szervezett legnagyobb katonai gyakorlat, az Adaptive Hussars 2025 - jelentette be a honvédelmi miniszter pénteken Budapesten, a gyakorlat zárórendezvényén.
2025. Október 31. 08:05, péntek | Belföld
Nagy Márton: a gazdasági növekedés az idei évben 0,5 és 1 százalék között alakul
2025. Október 31. 08:04, péntek | Belföld
Orbán Viktor: lesz 14. havi nyugdíj
Lesz 14. havi nyugdíj - jelentette be Orbán Viktor kormányfő csütörtök este a Facebook-oldalán.

