Városlista
2025. július 24, csütörtök - Kinga, Kincső

Hírek

2022. Július 15. 13:51, péntek | Helyi
Forrás: Facebook: Városunk Dombóvár, fotó: Tilinger Sándor

Vasutasnapi Juliális Dombóváron

Dombóvár, mint régi vasutasváros adott otthont immáron harmadik alkalommal a vasutasok ünnepi Juliálisának július 9-én.

Helyszínül a Szuhay Sportcentum szolgált, ahol tartalmas, színvonalas programokkal igazán otthonosan, vidám, jó hangulatban töltötték el a MÁV-Csoport dolgozói egymással, családjukkal, barátaikkal e szombati napot.

A 72. Vasutasnap Fővédnöke Szabó Csaba, Pécsi Pályavasúti Területi igazgatója, Védnökei Keresztes Péter, a MÁV-START Zrt. vezérigazgatója, Nagy Gábor, a MÁV-HÉV Zrt. vezérigazgatója és dr. Mihály István, a MÁV Zrt. biztonsági főigazgatója voltak. Városunk vezetése nevében Kerényi Zsolt alpolgármester úr köszöntötte az ünneplőket.

Fotók: Tilinger Sándor

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 24. 08:32, csütörtök | Helyi

A hónap műtárgya - Fekete István Múzeum

Július hónap műtárgyának Csonka Sándor (1936-2018) néhai dombóvári festőművész Kele című festményét választotta a múzeum.

2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi

95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba

Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba

2025. Július 23. 15:24, szerda | Helyi

A büntetés után a sport változtatta meg a dombóvári fiú életét

Az eset főszereplője egy 14 éves fiú, aki 2023 végén és 2024 elején bűncselekmények kapcsán került a rendőrség látókörébe. A dolgok, köszönhetően a rendőrségi munkának is, végül jóra fordultak - írja a Zsarumagazin.

2025. Július 21. 11:22, hétfő | Helyi

Rendőrök ébresztették Gyulajon a körözött férfit

Hónapok óta bujkált az a 20 éves hőgyészi férfi, akit Gyulajon fogtak el a tamási rendőrök. A fiatalt több hatóság is körözte. Most hosszú időre a rácsok mögé kerül.