Hírek
2020. November 23. 08:55, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Újra a kormányt kérdezik a képviselők

A képviselők hétfőn újra azonnali kérdéseket tehetnek fel a kormány tagjainak az Országgyűlésben.
A parlament aktuális ülésének utolsó, hatodik napja délelőtt 11 órakor, napirend előtti felszólalásokkal kezdődik, amit az azonnali kérdések követnek két órában.
A Ház előző hét kedden több adóváltoztatásról is döntött, emellett elfogadták a tavalyi költségvetés zárszámadását és új törvényt hoztak a családi gazdaságokról. Az Országgyűlés egy nappal később az alaptörvény kilencedik módosításáról, valamint a választási törvény változtatásáról tartott általános vitát.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 28. 20:31, hétfő | Belföld
Mandoki Soulmates - 50 ÉV SZABADSÁGVÁGY MEGAKONCERT
A Lánchídnál kapták lencsevégre a három barátot Leslie Mandokit, Csupó Gábort és Szűcs Lászlót, amint ötven év után újra együtt álltak azon a titkos helyen, ahol egykor életük legnagyobb döntését hozták meg.
2025. Július 28. 07:53, hétfő | Belföld
Magyar helikopter indult Bulgáriába az erdőtüzek elleni küzdelem támogatására
A Magyar Honvédség (MH) egyik H225M helikoptere indult Bulgáriába, hogy segítsen az ottani erdőtüzek megfékezésében.
2025. Július 28. 07:52, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország nagy nyertese a Kínával való gazdasági együttműködésnek
Magyarország nagy nyertese a Kínával való gazdasági kapcsolatoknak, hazánk kiváló példa arra, hogy menyit is lehet profitálni a keleti és a nyugati vállalatok közötti kulturált, civilizált együttműködésből
2025. Július 27. 09:09, vasárnap | Belföld
MÁV: felsővezeték-szakadás miatt hosszabb a menetidő a győri fővonalon
Letörött a Budapestről Bécsbe tartó Semmelweis EC mozdonyának áramszedője, a vonat utasait a katasztrófavédelem segítségével szállítják át másik vonatra.