Hírek
2012. Március 12. 12:30, hétfő |
Helyi sport
Forrás: Soós Gyopár/DOVASE
Tóth Lili kiválóan futott a serdülők sátorbeli seregszemléjén
Anyagi és technikai hiányosságok miatt nem rendeztek az idén fedett pályás országos atlétikai bajnokságokat. A serdülők részvételével Budapesten, a Sátorban tartottak országos seregszemlét március 10-én.
Képünkön balról jobbra - állnak: Tóth Lili Anna, Kiss Dániel (magyar bajnok gátfutó) és Beke Zsanett, guggolnak: Tonács Dóra és Besenyei Ágota
Takarékossági okokból a DOVASE is csak három versenyzőjét indította. Besenyei Ágota és Tonács Dóra 2000 méteren indult. A nehéz téli felkészülés után mindketten nagyszerűen futottak életük első országos serdülő megmérettetésén.
Tóth Lili Anna 3000 méteren versenyzett. Kimagaslóan jól mozgott. Betartva edzője, Fazekas Gáspár utasításait, csak 1000 méter után robbantott. A további 10 körben tetemes előnyre tett szert, és fölényesen, 150 méterrel győzött a Puskás Ferenc Stadionnál található Sátorban.
Eredmények:
2000 m leány serdülő 13 éves: 6. Besenyei Ágota (1999) 7:29,63, 8. Tonács Dóra (1999) 7:45,18
3000 m síkfutás leány 14 éves: 1. Tóth Lili Anna (1998) 10:31,44
Soós Gyopár
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 15. 11:00, hétfő | Külföld
Ukrajnai háború - Kreml: Trump közölte Putyinnal, hogy a harcok beszüntetése érdekében kész hatni az EU-ra és Kijevre
Donald Trump amerikai elnök közölte orosz hivatali partnerével, hogy a harcok beszüntetése érdekében kész befolyást gyakorolni mind az európai országokra, mind Ukrajnára
2026. Június 15. 10:00, hétfő | Sport
Kajak-kenu Eb - Két arany 5000 méteren, 14 éremmel zártak a magyarok
2026. Június 15. 09:00, hétfő | Sport
Katalán Nagydíj - Hamilton első sikerét aratta a Ferrarival Barcelonában
A hétszeres világbajnok Lewis Hamilton, a Ferrari brit versenyzője nyerte vasárnap a Forma-1-es Katalán Nagydíjat Barcelonában, és a maranellói istálló pilótájaként ez volt az első sikere.
2026. Június 15. 07:00, hétfő | Életmód
Megérkezik a nyár első hőhulláma a héten
A héten a túlnyomóan napos, derült időben fokozatosan emelkedik a nappali csúcshőmérséklet és beköszönt az év első hőhulláma:

