Hírek
2015. Július 16. 13:42, csütörtök |
Helyi
Forrás: Facebook (7200 - Egy szabad város lapja)
Tóth Lili Anna bejutott a 2000 méteres akadályfutás döntőjébe
A kolumbiai Cali-ban megrendezésre kerülő Ifjúsági Világbajnokságon képviseli a magyar színeket.
A világ minden pontjáról 31 versenyző állt a rajtvonalra, hogy eldöntse, ki is az a 15 versenyző, aki bekerül a döntőbe.
Lili az első futamban indult és egy kenyai és egy etióp versenyző mögött a harmadikként ért célba 6:43.73 eredménnyel. A második futamban csak egy etióp atléta volt gyorsabb nála, így a negyedik helyen jutott a döntőbe.
A döntő magyar idő szerint július 18-án 2 óra 50 perckor kezdődik.
Szurkoljunk együtt városunk egyik büszkeségének a legjobb helyezésért!
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 18. 15:10, csütörtök | Helyi
Gelencsérné Dr. Bakó Márta Apáczai Csere János-díjat vehetett át
A felsőoktatás és a pedagógiatudomány területén végzett kiemelkedő szakmai munkája elismeréseként állami kitüntetésben részesült Dombóvárról Gelencsérné Dr. Bakó Márta
2025. December 18. 11:00, csütörtök | Helyi
Fekete István nyomán Baranyában
A Duna-Dráva Nemzeti Park Igazgatóság népszerű DDNP Klub előadás sorozatában ismertette december elején egyesületünk elnökségi tagja, Nagy Gábor az író Baranyához kötődő életrajzi vonatkozásait:
2025. December 17. 19:18, szerda | Helyi
Jól vigyázzanak - jól vizsgázott a rendszámfelismerő rendszer Dombóváron!!
A Dombóvári Rendőrkapitányság munkatársai 2025 decembere óta üzemeltetnek egy új, a közterületi rendőri szolgálatellátást jelentős mértékben segítő mobil rendszámfelismerő rendszert.
2025. December 17. 11:00, szerda | Helyi
BestByte Ünnepi Nagyakció Dombóváron!
Kiemelt ünnepi ajánlatok - hosszabbított ünnepi nyitva tartás a gondtalan vásárláshoz!

