Hírek
2016. Július 02. 23:46, szombat |
Helyi
Forrás: DOVASE
Tóth Lili Anna aranyérmes a válogatott viadalon

A Miskolci Atlétikai Centrumban július 1-jén, pénteken került megrendezésre a cseh – szlovén – szlovák – magyar junior atlétikai válogatott közötti megmérettetés.
Tóth Lili Anna 1500m-en indult. Egyéni csúcsához közeli, 4:28,32 időeredménnyel nyert 1500 m-en. A Dombóvári VASE versenyzője a verseny második körében már vezetett, majd a táv második felében tetemes előnyre tett szert. Fazekas Gáspár edző tanítványa, aki a Junior Világbajnokságra készül, több mint tíz másodperccel előzte meg a második helyezett cseh versenyzőt az U20 válogatott viadalon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 17. 07:00, kedd | Helyi
Dombóvári sikerek a Tolna Vármegyei Értékek Napján
A Tolna Vármegyei Értékek Napja Dombóvár számára is elismeréseket hozott.
2025. Június 16. 13:50, hétfő | Helyi
Nakon látható a Néprajzi Múzeum utazó kiállítása
Buherált tárgyakra és a sorkatonai szolgálat emlékeire fókuszál a Néprajzi Múzeum két új utazó projektje, amelyeket országszerte egészen kis településekre is eljuttatnak - közölte a múzeum az MTI-vel.
2025. Június 13. 13:16, péntek | Helyi
Kábítószer Ellenes Napot tartottak Dombóváron
Június 11-én immár negyedik alkalommal rendezték meg a Kábítószer Ellenes Napot a Dombóvári Művelődési Házban. A Dombóvári Rendőrkapitányság és a KEF közös programján közel 300 érdeklődő vett részt.
2025. Június 13. 08:15, péntek | Helyi
Támogatásokat és intézkedéseket jelentett be a Dombóvári Gazdakör agrárfórumán Hubai Imre
Eredményes agrárium nélkül nincs sikeres vidék, nincs biztonságos élelmiszer-ellátás és nincs élhető nagyváros sem.