Hírek
2013. Március 21. 11:06, csütörtök |
Helyi
Forrás: Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság
Tizenötmillió forint értékű kábítószert találtak Orfűn
Tizenötmillió forint feketepiaci értékű kábítószert, valamint drog készítéséhez használt eszközöket foglaltak le a rendőrök Orfűn a napokban - közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság.
A rendőrség honlapján olvasható közlemény szerint a községben március 13-án tartott házkutatások során egy használaton kívüli szórakozóhely hűtőszekrényében tíz kilogramm szárított vadkendert, egy lakóházban pedig huszonnégy tő vadkendert találtak. Drog előállításához szükséges alapanyagok, eszközök is előkerültek.
A rendőrség két huszonéves fiatal ellen indított eljárást
kábítószerrel visszaélés bűntettének megalapozott gyanúja miatt. A férfi időközben előzetes letartóztatásba került, a nő szabadlábon védekezhet.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 15. 09:00, hétfő | Helyi
Ékszer-, régiség- és bundafelvásárlás lesz 3 napig Dombóváron
Most eladhatja feleslegessé vált ékszereit, régiségeit vagy bundáit a 3 napos dombóvári felvásárláson! Időpont egyeztetéssel akár házhoz is mennek!
2025. December 15. 00:00, hétfő | Helyi
A balatoni helytörténészek találkozóján tartott előadást Bodó Imre dombóvári helytörténész
Bodó Imre dombóvári helytörténész, múzeumalapító Fekete István és a Balaton környéke címmel tartott előadást
2025. December 12. 12:11, péntek | Helyi
A hónap műtárgya a dombóvári Fekete István Múzeumban
December hónap műtárgyának Fekete István éjjeli lámpáját választottuk.
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.

