Hírek
2013. December 19. 15:33, csütörtök |
Helyi
Forrás: Tóth Erzsébet
Tillinger Sándor fotókiállítása Kaposszekcsőn
Harangozó Éva grafikus nyitotta meg 2013. december 14-én délután a kaposszekcsői Közösségi Házban Tillinger Sándor dombóvári fotós kiállítását.
Megnyitójában beszélt Sándor életútjáról, alkotásairól, világlátásáról. A kiállító művész mintegy "feleletül" beavatta a közönséget a képek születésének történetébe, a technikák mikéntjébe, felelevenített egy-egy személyes emléket is.
A megnyitón karácsonyi melódiákkal a kaposszekcsői Violinkulcs Zenekar működött közre, tette így igazán feledhetetlenné a délutánt. Minden szekcsői nagy örömére szolgált, hogy a zenekarban helyet kaptak az itt zeneiskolába járó tanulók is. Egyelőre négyen (Pál Noémi, Bauer Kristóf, Pusztán Sámuel és Gáspár Zsombor) képviselték a fiatalabb generációt, de bízunk abban, lesznek még többen is!
A megnyitó végén Tillinger Sándor átadta ajándékát, egy saját fotót, Csapó Gyuláné polgármesternek, hogy tegyék a közösség számára látható helyre. Végül a közönség megnézte a kiállított fotókat, beszélgetett, elmondta véleményét az alkotónak.
A kiállítás december 20-ig látogatható a Közösségi Házban.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 17. 19:18, szerda | Helyi
Jól vigyázzanak - jól vizsgázott a rendszámfelismerő rendszer Dombóváron!!
A Dombóvári Rendőrkapitányság munkatársai 2025 decembere óta üzemeltetnek egy új, a közterületi rendőri szolgálatellátást jelentős mértékben segítő mobil rendszámfelismerő rendszert.
2025. December 17. 11:00, szerda | Helyi
BestByte Ünnepi Nagyakció Dombóváron!
Kiemelt ünnepi ajánlatok - hosszabbított ünnepi nyitva tartás a gondtalan vásárláshoz!
2025. December 15. 09:00, hétfő | Helyi
Ékszer-, régiség- és bundafelvásárlás lesz 3 napig Dombóváron
Most eladhatja feleslegessé vált ékszereit, régiségeit vagy bundáit a 3 napos dombóvári felvásárláson! Időpont egyeztetéssel akár házhoz is mennek!
2025. December 15. 00:00, hétfő | Helyi
A balatoni helytörténészek találkozóján tartott előadást Bodó Imre dombóvári helytörténész
Bodó Imre dombóvári helytörténész, múzeumalapító Fekete István és a Balaton környéke címmel tartott előadást













