Hírek
2013. Április 15. 12:51, hétfő |
Sport
Forrás: MTI
Tatai Péter nem kíván a férfi kézilabda-válogatottban szerepelni

Tatai Péter, a Pick Szeged férfi kézilabdacsapatának kapusa lemondta a válogatottságot.
A klub honlapjának hétfői tájékoztatása szerint a játékos egyszer már évekkel ezelőtt is így döntött.
Tatai elmondta, sem klubjában, sem a nemzeti együttesben nem kap jelentős szerepet, ezért döntött úgy, hogy nem kíván utóbbiban pályára lépni. Döntését már közölte Mocsai Lajos szövetségi kapitánnyal is, aki azt elfogadta.
"Azért mondtam le a válogatottságot, mert úgy érzem, hogy jelenleg nem érdemlem meg, hogy a nemzeti együttes második számú kapusa legyek. Keveset védek, és azért, mert Tatai Péternek hívnak, ne legyek válogatott" - nyilatkozta, hozzátéve: bízik benne, hogy a teljesítményével a későbbiekben bizonyíthatja, hogy érdemes lesz a nemzeti csapatban való szereplésre.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 11. 09:09, péntek | Sport
El-selejtező - Döntetlennel kezdett a Paks
A kupagyőztes Paksi FC hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott csütörtökön a román CFR Cluj csapatával a labdarúgó Európa-liga selejtező első fordulójának első mérkőzésén.
2025. Július 10. 16:00, csütörtök | Sport
Párizs 2024 - Muhari Eszter, Fojt Sára és Major Veronika átvette a kicserélt bronzérmét
Újra csillogó bronzéremmel a nyakában fotózkodhatott szerdán a tavalyi párizsi olimpián harmadik helyezést elért Muhari Eszter, Fojt Sára és Major Veronika.
2025. Július 08. 16:11, kedd | Sport
Senior kategóriagyőzelem a Gokart OB-n!
A Dakar Ring után a Bruck-i gokartarénába látogatott Ádám, ahol győztesként zárta a versenyt.
2025. Július 03. 07:36, csütörtök | Sport
Csányi Sándor: Amerikából, Ausztráliából és Argentínából is érkezhet játékos a magyar válogatottba
Csányi Sándor, a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elnöke szerint a közeljövőben az Egyesült Államokból, Ausztráliából vagy Argentínából is érkezhetnek játékosok a magyar válogatottakba.