Hírek
2012. Február 02. 12:26, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: mno.hu/MTI
Szúrt sebek: anya és lánya került kórházba
Egy nőt és a lányát vitték kórházba szúrt sebekkel még szerdán este a XX. kerületből – értesült az MTI.
Németh Cecília, az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) sajtóügyeletese azt mondta, a nőt a Merényi-kórházba, a gyereket a Heim Pál Gyermekkórházba vitték, mindketten súlyos sérüléseket szenvedtek.
Horváth Katalin Fanni, a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) szóvivője az esettel kapcsolatban annyit közölt: az Attila úton történt életellenes bűncselekmény, amelyben egy kiskorú megsérült, de azt nem erősítette meg, hogy anyáról és lányáról van szó.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 16. 07:07, kedd | Kék hírek
Holtan találták Rob Reiner színész-rendezőt és feleségét, Michele Reinert Los Angeles-i otthonukban
Holtan találták Rob Reiner színész-rendezőt és feleségét, Michele Reinert Los Angeles-i otthonukban vasárnap, a rendőrség szerint gyilkosság áldozatává váltak.
2025. December 14. 09:02, vasárnap | Kék hírek
Fokozott ellenőrzést tart a rendőrség egy héten át az ország útjain
Fokozott ellenőrzést tart a rendőrség december 15. és december 21. között az ország útjain - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság Kommunikációs Szolgálata szombaton a police.hu oldalon.
2025. December 12. 07:36, péntek | Kék hírek
Újabb három személy letartóztatását rendelte el a bíróság a Szőlő utcai ügyben
Újabb három személy letartóztatását rendelte el a Szőlő utcai ügyben a Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra - tudatta a Fővárosi Törvényszék közleményben az MTI-vel csütörtökön.
2025. December 11. 06:51, csütörtök | Kék hírek
Újabb négy őrizetbe vétel a Szőlő utcai ügyben
A nyomozó ügyészség újabb négy embert őrizetbe vett, közülük eddig hármat gyanúsítottként kihallgatott a Szőlő utcai ügyben - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) szerdán az MTI-vel.

