Városlista
2025. július 29, kedd - Márta

Hírek

2021. Április 24. 18:01, szombat | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Szexuális ragadozót fogott el a rendőrség

Szexuális ragadozót fogott el a rendőrség

Nemzetközi együttműködés segített a TOP 50-es férfi elfogásában.

A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya kiskorú sérelmére elkövetett szexuális erőszak, szexuális kényszerítés és kábítószerrel visszaélés bűntett elkövetése miatt körözését rendelte el a miskolci M. Gyula Dávidnak. Az általa 2018 és 2020 között elkövetett bűncselekmények súlya miatt a 33 éves férfi a rendőrség honlapján is közzétett legkeresettebb bűnözők TOP 50-es listájába is bekerült – közölte a rendőrség.

A büntető, valamint körözési eljárások információi alapján felmerült a gyanú, hogy a keresett személy külföldön tartózkodik, ezért a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya felkérte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda Életvédelmi és Célkörözési Főosztály Célkörözési Osztályát M. Gyula Dávid felkutatására és elfogására. Miután a nyomozók megállapították, hogy a férfi Németországban tartózkodik, egy összehangolt, közös nemzetközi akcióban 2021. április 22-én a reggeli órákban az alsó-szászországi Dinklage városában a német rendőrök elfogták.

Kiadatásáról később döntenek.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 28. 20:31, hétfő | Belföld

Mandoki Soulmates - 50 ÉV SZABADSÁGVÁGY MEGAKONCERT

A Lánchídnál kapták lencsevégre a három barátot Leslie Mandokit, Csupó Gábort és Szűcs Lászlót, amint ötven év után újra együtt álltak azon a titkos helyen, ahol egykor életük legnagyobb döntését hozták meg.

2025. Július 28. 07:53, hétfő | Belföld

Magyar helikopter indult Bulgáriába az erdőtüzek elleni küzdelem támogatására

A Magyar Honvédség (MH) egyik H225M helikoptere indult Bulgáriába, hogy segítsen az ottani erdőtüzek megfékezésében.

2025. Július 28. 07:52, hétfő | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország nagy nyertese a Kínával való gazdasági együttműködésnek

Magyarország nagy nyertese a Kínával való gazdasági kapcsolatoknak, hazánk kiváló példa arra, hogy menyit is lehet profitálni a keleti és a nyugati vállalatok közötti kulturált, civilizált együttműködésből

2025. Július 27. 09:09, vasárnap | Belföld

MÁV: felsővezeték-szakadás miatt hosszabb a menetidő a győri fővonalon

Letörött a Budapestről Bécsbe tartó Semmelweis EC mozdonyának áramszedője, a vonat utasait a katasztrófavédelem segítségével szállítják át másik vonatra.