Hírek
2020. Április 14. 19:00, kedd |
Helyi
Forrás: MTI
Szerdától pótlóbusz közlekedik a Dombóvár-Gyékényes vasútvonalon Dombóvár és Kaposvár között

Szerdától pótlóbusz közlekedik a Dombóvár-Gyékényes vasútvonalon Dombóvár és Kaposvár között, valamint a Kaposvár-Siófok vonalon Kaposvár és Mernye között - tájékoztatta a Mávinform kedden az MTI-t.
A közlemény szerint az április 28-áig tartó vonatpótlás miatt a Budapest-Pusztaszabolcs-Pécs, a Dombóvár-Gyékényes, a Kaposvár-Siófok, a Kaposvár-Fonyód és a Nagyatád-Somogyszob vonalon több vonat menetrendje módosul. A Pécs-Fonyód-Tapolca közötti vonatok Dombóvár-alsó helyett Dombóvár állomást érintik, illetve onnan indulnak tovább - tették hozzá.
A pótlóbuszok kapacitását úgy határozták meg, hogy az utasok egymástól legalább 1,5-2 méter távolságban foglalhassanak helyet a koronavírus-fertőzés elkerüléséért - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 17. 11:08, szerda | Helyi
Makita Roadshow Dombóváron a LET'S DO IT Bálint Barkácsáruházban
Szeptember 23-án kedvezmények és nyereményjáték várja az érdeklődőket.
2025. Szeptember 16. 09:53, kedd | Helyi
A hónap műtárgya – Fekete István Múzeum
Szeptember hónap műtárgyának Papp László (1947– ) festő a göllei temető Szent Vendel kápolnájáról készült festményét választotta a múzeum.
2025. Szeptember 13. 09:00, szombat | Helyi
Különleges fotó került elő a dombóvári Fekete István Múzeum alapítójáról
Bodó Imréről (az első sorban a harmadik), aki 65 éve kezdte meg tanulmányait Göllében, Fekete István szülőfalujában.
2025. Szeptember 12. 16:29, péntek | Helyi
95. születésnapját ünnepelte Nagy Béla bácsi
A jeles alkalomból Pintér Szilárd polgármester úr és Bogdán László képviselő úr köszöntötték fel.