Hírek
2012. Május 08. 11:00, kedd |
Helyi sport
Forrás: Kőszegi György/Dombóvári Sportiskola Egyesület
Richárd elemében volt a nemzetközi úszóviadalon
Öt versenyszámban szerzett érmet a Dombóvári Sportiskola Egyesület színeiben sportoló Várteleki Richárd a XIII. Finis BVSC Kupa Nemzetközi Úszóversenyen.
Tancsa Norbert tanítványának május 5-i eredményei:
- aranyérmes: 50 m pillangó, 100 m gyors, 100 m pillangó és 50 m gyors
- bronzérmes: 50 m mell
Az egyéni eredményei alapján az összetett pontverseny győztese is a dombóvári úszó lett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 18. 15:00, szerda | Külföld
Koszovó szerint fenyegetést jelentenek a Szerbia által beszerzett kínai rakéták
2026. Március 18. 15:00, szerda | Sport
Magyar labdarúgó-válogatott - Az újonc Szűcs Tamás debreceni csapattársainak is megköszönte a meghívót
Szűcs Tamás, a Debreceni VSC 21 éves középpályása a csapattársainak is megköszönte, hogy először kapott meghívót a magyar labdarúgó-válogatott keretébe.
2026. Március 18. 13:00, szerda | Külföld
Uniós vezetők: az EU intenzív megbeszéléseket folytat a Barátság kőolajvezeték újraindítása érdekében
2026. Március 18. 12:00, szerda | Külföld
Ukrán kormányfő: Ukrajna megkapta az európai uniós csatlakozás teljes feltételcsomagját
Az ukrán delegáció Brüsszelben megkapta az Európai Uniótól a csatlakozás feltételeit a három utolsó tárgyalási klaszterre vonatkozóan, ezt követi a tárgyalások sikeres lezárása és a csatlakozási szerződés aláírása

