Hírek
2014. Február 05. 11:28, szerda |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság
Rajzpályázat a polgári védelem világnapja alkalmából

A Tolna Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság rajzpályázatot hirdet a polgári védelem világnapja alkalmából.
A Tolna Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság a NEMZETKÖZI POLGÁRI VÉDELMI NAP (2014. MÁRCIUS 1.) ALKALMÁBÓL RAZJZPÁLYÁZATOT HÍRDET
Olyan művek elkészítését várjuk, amelyek alábbi témákat jelenítik meg.
Dunai árvíz
Rendkívüli időjárás
Tüzek, balesetek
A pályaművek bármilyen technikával készülhetnek (kivéve a komputer grafika).
Az alkotásokat A4-es méretben kérjük elkészíteni (ettől eltérő méretű munkákat technikai okok miatt nem tudunk elfogadni).
A pályaművek hátulján kérjük feltüntetni: a mű címét, az alkotó nevét, életkorát, nevezési kategóriát, lakcímét, e-mai címét, az oktatási intézmény nevét és címét.
Kategóriák:
I.7-10 év (ált. isk. alsó tagozat)
II.10-14 év (ált. isk. felső tagozat)
A műveket kérjük 2014. február 20-ig
Tolna Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság
7100 Szekszárd, Mikes u. 16-22. Pf.: 501.
címre beküldeni, vagy behozni.
A beérkezett munkák értékelését szakmai zsűri végzi és azt követően a beküldött művekből kiállítás nyílik a Babits Mihály Kulturális Központ Szekszárd.
A kiállítás megnyitóján 2014. február 28-án 10:00 órakor kategóriánként az 1-3. helyezettek és a külön jutalmazottak számára díjak kerülnek átadásra.
Bővebb információ: www.tolna.katasztrofavedelem.hu
Csele Gyöngyi 36/74-504-760
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 17. 11:08, szerda | Helyi
Makita Roadshow Dombóváron a LET'S DO IT Bálint Barkácsáruházban
Szeptember 23-án kedvezmények és nyereményjáték várja az érdeklődőket.
2025. Szeptember 16. 09:53, kedd | Helyi
A hónap műtárgya – Fekete István Múzeum
Szeptember hónap műtárgyának Papp László (1947– ) festő a göllei temető Szent Vendel kápolnájáról készült festményét választotta a múzeum.
2025. Szeptember 13. 09:00, szombat | Helyi
Különleges fotó került elő a dombóvári Fekete István Múzeum alapítójáról
Bodó Imréről (az első sorban a harmadik), aki 65 éve kezdte meg tanulmányait Göllében, Fekete István szülőfalujában.
2025. Szeptember 12. 16:29, péntek | Helyi
95. születésnapját ünnepelte Nagy Béla bácsi
A jeles alkalomból Pintér Szilárd polgármester úr és Bogdán László képviselő úr köszöntötték fel.