Hírek
2021. November 07. 17:06, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Padláson próbált meg elbújni a rendőrök elől
Több bűncselekmény miatt is keresték a férfit.
Szombaton 20 óra 50 perckor egy mosonmagyaróvári ingatlan padlásán bukkantak rá a rendőrök arra a 27 éves férfire, aki ellen a Mosonmagyaróvári Járásbíróság, a Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság és a Győri Járásbíróság is elfogatóparancsot adott ki kábítószer birtoklása vétség és más bűncselekmények elkövetése miatt, valamint jogerős szabadságvesztésének végrehajtása érdekében – közölte a rendőrség.
Az elfogott férfit a rendőrök a Győr-Moson-Sopron Megyei Büntetés-végrehajtási Intézetbe állították elő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 18. 07:37, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: újabb beruházásokat hajt végre Magyarországon az amerikai Scrub Daddy és Formlabs
2025. December 18. 07:35, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor háború miatti baloldali megszorításokról beszélt
A magyarok nem akarják, hogy a háború miatt növekedjenek a terheik és elutasítják a baloldali megszorításokat - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalára szerdán feltöltött videóban.
2025. December 17. 07:48, szerda | Belföld
DPD Hungary: kézbesítési késések alakultak ki a nagy csomagforgalom miatt egyes budapesti és főváros környéki területeken
2025. December 17. 07:45, szerda | Belföld
Varga Mihály szerint csak 2027 második felére érhető el fenntartható módon az inflációs cél
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) inflációs célja 2027 második felében érhető el fenntartható módon, de a szeptemberi előrejelzéshez képest az idén és jövőre is alacsonyabb lehet az infláció

