Városlista
2026. február 1, vasárnap - Ignác

Hírek

2014. Október 14. 07:00, kedd | Belföld
Forrás: (x)

Olvassunk! Elindult a Könyvkultúra Magazin könyves rovata oldalunkon!

Olvassunk! Elindult a Könyvkultúra Magazin könyves rovata oldalunkon!

Elindult a Könyvkultúra Magazin könyves rovata hírportál-hálózatunk minden oldalán. Az ajánlókkal a jövőben a legújabb könyvek, könyves hírek, kritikák között szemezgetünk. Küldetésünk pedig az olvasás népszerűsítése!

Kritika, könyvkultúra, újdonságok, bestsellerek, könyves közélet, szépirodalom, gyermek és ifjúsági irodalom, ismeretterjesztés, a jövőben egyebek közt mindezekben a témákban tájékoztat és egyben szórakoztat is a Könyvkultúra Magazin az Infováros hírportál-hálózat oldalain is. Együttműködésben célunk az olvasás népszerűsítése, történjen az egy remek könyvet lapozva, esetleg e-book olvasóval, vagy kattintgatva az interneten a magazin rovatai közt.

A Könyvkultúra Magazin küldetése, hogy több ezer könyvtáros és pedagógus, több száz kiadó és könyvkereskedő tapasztalatát összegyűjtve rövidebbé, járhatóbbá és érdekesebbé tegye az utat a szerző és az olvasó között.

Kapcsolódó cikkek kultúra rovatunkban!
- Házasságtörés: itt az új Coelho-könyv
- Kerek könyv a középkorból
- Játékra hív a Kello
- Tíz filmes könyvtár

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 01. 11:00, vasárnap | Belföld

Vagyonnyilatkozat: Tovább csökkentek Orbán Viktor megtakarításai

Orbán Viktor tavaly március óta havi bruttó 7,2 millió forintot keres, mégis csökkent a megtakarítása: a januári vagyonnyilatkozathoz képest 667 ezer forinttal kevesebb pénze maradt.

2026. Február 01. 08:31, vasárnap | Belföld

Csézy is csatlakozott a Tiszához

Hatalmas örömmel jelentem be, hogy Csézy lesz a TISZA képviselőjelöltje a mezőkövesdi központú Borsod-Abaúj-Zemplén megyei 7-es választókerületben - írta ki Facebook-oldalára Magyar Péter.

2026. Január 31. 13:00, szombat | Belföld

Soltész Miklós: a béke reményének át kell hatnia gondolatainkat, szívünket és tetteinket

- jelentette ki a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára pénteken a Bács-Kiskun vármegyei Kunszentmiklóson.

2026. Január 31. 12:00, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: a magyar kormány elfogadhatatlannak tartja a kollektív bűnösség elvét

Egy szlovákiai magyar politikust elvittek a rendőrök a pozsonyi tüntetésről.