Hírek
2011. Október 24. 23:14, hétfő |
Helyi
Forrás: dombovar.lutheran.hu
Nyílt napot tartottak a szekcsői evangélikus idősotthonban
A Kaposszekcsői Evangélikus Diakóniai Otthon idén ősszel is nyílt napot szervezett a lakók hozzátartozói és az otthon iránt érdeklődők számára. A rendezvényre október 22-én délután került sor.
A szépszámú érdeklődő részvételével lezajlott félnapos együttlét igei elcsendesedéssel. A vendégek ezután jobban megismerhették az egyház diakóniai munkájának alapelveit, az intézményben folyó munkát, és tájékozódhattak szakmai kérdésekben is.
Így többek között előadást hallhattak az időskori táplálkozás sajátosságairól, részt vehettek egészségügyi szűrővizsgálatokon és tájékozódhattak az intézménybe kerülés lehetőségeiről. A nyílt nap zenés műsorral, közös uzsonnával és kötetlen együttléttel zárult.
A szervezők fotóit ide kattintva megtekintheti webalbumukban.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 26. 09:25, csütörtök | Helyi
Miért vannak háborúk? - interaktív előadás a Dombóvári Művelődési Házban
Mit tehetünk a békéért? Milyen az igazi béke? Február 27-én, pénteken 18 órától ezekre a kérdésekre keresik a választ a Pinceszínházban.
2026. Február 17. 20:43, kedd | Helyi
Új emlőszűrő állomás Tolna vármegyében, Tamásiban
Elsősorban a Tamási és a Dombóvári járásban élő hölgyeknek jó hír, hogy 2026. február 18-tól fogadja az emlőszűrésre jelentkezőket a Tamási Rendelőintézetben telepített mammográfiás szűrőállomás.
2026. Február 17. 11:18, kedd | Helyi
A rendőrök nagy erőkkel keresik a Dombóvárról eltűnt nőt
Eltűnt Pozsonyi Szabina Kitti
2026. Február 13. 14:00, péntek | Helyi
Apa és fia a dombóvári Fekete István Múzeumot képviselték a FEHOVÁ-n
„Ősi örökség ez, amit egyik ember örököl, a másik nem. Ősi harc ez, kutatási vágy, megfigyelés, tudásszomj, kalandkeresés, gyűjtési szenvedély, erdők, mezők, nádasok szeretete.” (Fekete István)

