Hírek
2011. Július 21. 23:29, csütörtök |
Helyi
Forrás: Kaposszekcsői Közösségi Ház
Moldvai táncokkal töltik a hetet a táborozók - képgalériával
A kaposszekcsői általános iskolában két éve működik néptáncszakkör. Először idén szerveztek néptánctábort, mert úgy gondolták, hogy a heti egy szakköri foglalkozás már kevés.
A további fejlődéshez a gyerekeknek szükségük van új táncok és műsorszámok megtanulására, ezért ez az egy hét intenzív tánctanulással telik.
A táborosok hétfőtől szombatig délelőtt 9.30-tól 16.30-ig tanulnak, gyakorolnak és ismerkednek a táncok lépéseivel az iskola sportcsarnokában. A test táplálására szolgáló finom ebédet az Evangélikus Diakóniai Otthontól kapják. A héten moldvai táncokkal ismerkedik meg huszonkét gyerek a pécsi Kozmáné Schneider Edit és a kaposszekcsői Márfai Attiláné irányításával.
A tábor július 23-án, szombaton 16 órakor záróműsorral ér véget a kaposszekcsői tornateremben, melyre minden érdeklődőt sok szeretettel várnak.
Képgalériánk a lenti fotóra kattintva megtekinthető.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 17. 19:18, szerda | Helyi
Jól vigyázzanak - jól vizsgázott a rendszámfelismerő rendszer Dombóváron!!
A Dombóvári Rendőrkapitányság munkatársai 2025 decembere óta üzemeltetnek egy új, a közterületi rendőri szolgálatellátást jelentős mértékben segítő mobil rendszámfelismerő rendszert.
2025. December 17. 11:00, szerda | Helyi
BestByte Ünnepi Nagyakció Dombóváron!
Kiemelt ünnepi ajánlatok - hosszabbított ünnepi nyitva tartás a gondtalan vásárláshoz!
2025. December 15. 09:00, hétfő | Helyi
Ékszer-, régiség- és bundafelvásárlás lesz 3 napig Dombóváron
Most eladhatja feleslegessé vált ékszereit, régiségeit vagy bundáit a 3 napos dombóvári felvásárláson! Időpont egyeztetéssel akár házhoz is mennek!
2025. December 15. 00:00, hétfő | Helyi
A balatoni helytörténészek találkozóján tartott előadást Bodó Imre dombóvári helytörténész
Bodó Imre dombóvári helytörténész, múzeumalapító Fekete István és a Balaton környéke címmel tartott előadást


