Városlista
2026. április 30, csütörtök - Katalin, Kitti

Hírek

2016. Február 09. 18:44, kedd | Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság

Kovács Dániel kaposszekcsőről tűnt el

Kovács Dániel kaposszekcsőről tűnt el

A lakosság segítségét kéri a rendőrség Kovács Dániel eltűnése kapcsán.

A Dombóvári Rendőrkapitányság 17030/334/2016. általános ügyszámon körözési eljárást folytat Kovács Dániel kaposszekcsői lakos eltűnése ügyében.

A 22 éves férfi 2016. január 17-én távozott otthonából, tartózkodási helye ismeretlen, életjelet azóta nem ad magáról.

Kovács Dániel körülbelül 175-180 centiméter magas, sovány testalkatú, fekete hajú, barna szemű.

Eltűnésekor vélhetően fekete színű, első részén gombos kivitelű, hátrészén fehér színű felirattal, mindkét csukló résznél fehér színű csíkkal ellátott télikabátot, ismeretlen színű nadrágot valamint fekete színű, magas szárú sportcipőt viselt.

A rendőrség kéri, hogy aki bármit tud Kovács Dánielről, illetve tartózkodási helyével kapcsolatban információval rendelkezik, hívja a Dombóvári Rendőrkapitányságot a 74/566-070-es számon.

Névtelensége megőrzése mellett is tehet bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111-es „Telefontanú” zöldszámán, továbbá a 107-es vagy a 112-es központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén.

Címkék: rendőrség

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 30. 09:00, csütörtök | Helyi

Május 5-én újból Makita roadshow lesz Dombóváron

Nyereményjátékkal, műszaki tanácsadással, kedvezményekkel várják a vásárlókat és érdeklődőket május 5-én, a Makita nyílt napon a dombóvári Lets Doit Bálint Barkácsáruházban!

2026. Április 29. 12:00, szerda | Helyi

A Dombóvári Szuperinfó legújabb száma oldalunkon már olvasható

Ha szeretné rendszeresen és mielőbb megkapni újságunkat online postaládájába, iratkozzon fel email címével az alábbi oldalon:

2026. Április 28. 11:32, kedd | Helyi

Emberölés Döbröközön

Egy 57 éves helyi nő holttestét találták meg egy ház udvarán található kútban.

2026. Április 26. 09:00, vasárnap | Helyi

Így néz ki ma a menza: kóstolóval és edukatív előadással érkezett az Eatrend Suliprogram Dombóvárra

Több mint 100 diák vett részt az Eatrend Magyarország Suliprogramján április 22-én Dombóváron, az MMSZ Esterházy Miklós Technikumban.