Hírek
2014. Április 11. 09:00, péntek |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság
Komfort nélküli lakóépület égett teljes terjedelmében Döbröközön

Kedden délután Döbröközön a Homokhegy utcában egy 50 négyzetméteres, komfort nélküli lakóépület égett teljes terjedelmében.
A tűzoltást nehezítette, hogy a terepviszonyok miatt az épületet nehezen lehetett megközelíteni. A tűzeset során az épület teljesen kiégett, a tüzet a dombóvári hivatásos tűzoltók oltották el.
Mivel felmerült a szándékosság gyanúja, az eset kapcsán tűzvizsgálati eljárás indult. Az épületben egy gyermek és két felnőtt lakott életvitelszerűen, elhelyezésükről helyben gondoskodtak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 17. 09:00, csütörtök | Helyi
A BestByte Dombóvár legújabb ajánlata
Vidd haza most, fizess 3 hónap múlva!
2025. Július 15. 16:26, kedd | Helyi
Júliusban hétköznapokon vár mindenkit a dombóvári uszoda
A Farkas Attila Uszoda szabadúszásra július 31-ig minden hétköznap 06:00–14:30 és 17:00–21:00 óráig látogatható.
2025. Július 14. 14:11, hétfő | Helyi
Tizenkét éve kutatják a Gólyavár romjait
A kutatásokat folytatják: idén az északi épületszárny részletes feltárása, a vár előterében állt településrész vizsgálata és a váruradalom területének feltérképezése van napirenden.
2025. Július 11. 09:24, péntek | Helyi
Dombóváron keletkezett a legtöbb lakástűz az első félévben Tolnában
Vármegyénkben 2025 első félévében 73 lakóépület gyulladt ki, 13 százalékkal kevesebb, mint 2024 első hat hónapjában.