Hírek
2019. Augusztus 09. 14:01, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Kocsit lopott, de pár méter után árokba csapódott
Elkötött egy autót egy 28 éves férfi Hencidán csütörtökön, 200 méter után azonban árokba hajtott vele. A berettyóújfalui rendőrök az eset után előállították és gyanúsítottként hallgatták ki.
Hencidán az Irinyi utcában árokba hajtott egy személyautó – erről kaptak bejelentést a berettyóújfalui rendőrök csütörtökön. Az egyenruhások a baleset helyszíné azonban a kocsit már csak üresen találták.
Majd perceken belül megtalálták az autó vezetőjét egy közeli utcában. Elszámoltatták a helyi lakost, aki beismerte, hogy észrevette, hogy az autóban benne van a kulcs, és csak kocsikázni akart egy kicsit. A járőrök előállították a férfit, majd a nyomozók gyanúsítottként kihallgatták.
A Berettyóújfalui Rendőrkapitányság jármű önkényes elvétele bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított nyomozást vele szemben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 10. 15:00, vasárnap | Belföld
A Roszatom-vezér Paks-2 építésének felgyorsításában bízik
A Roszatom vezérigazgatója bízik abban, hogy felgyorsítják a Paks-2 atomerőmű építését. Alekszej Lihacsov újságíróknak nyilatkozva beszélt erről szombaton Moszkvában.
2026. Május 10. 12:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: nem uralkodni fogok Magyarországon, szolgálni fogom a hazámat
Nem uralkodni fogok Magyarországon, szolgálni fogom a hazámat - jelentette ki miniszterelnökké választása után Magyar Péter az Országgyűlés alakuló ülésén szombaton.

