Hírek
2023. Január 05. 08:02, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Kilőtték a margitszigeti vaddisznót
Kilőtték a Margitszigeten kószáló vaddisznót szerda este - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
Azt írták, hogy a mintegy 150 kilogrammos állatot vadász lőtte ki.
Délután elrendelték a Margitsziget lezárását, mert többen bejelentést tettek egy szabadon kószáló, nagy testű vaddisznóról.
Valamivel öt óra előtt feloldották a forgalomkorlátozást. A rendőrség akkor azt írta, hogy a terület átvizsgálása során nem találták a vaddisznót, a szakember véleménye szerint a jól úszó állat már elhagyhatta a szigetet.
Az esti közlés szerint a továbbra is a helyszínen járőröző rendőrök hét órakor jelentették, hogy egy vadász a Duna-parton három lövéssel kilőtte a vaddisznót, a tetem a Pest felőli oldalon elmerült a folyóban.
A kép csak illusztráció - Pixabay
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 10:00, péntek | Belföld
Véglegessé vált a leendő Tisza-kormány névsora
A Belügyminisztérium és az Igazságügyi Minisztérium vezetőjének bejelentésével véglegessé vált a leendő Tisza-kormány névsora csütörtökön.
2026. Május 01. 09:18, péntek | Belföld
Visszautalja a TISZA Wáberer György 100 milliós támogatását
Visszautalja a TISZA Párt Wáberer György nagyvállalkozó támogatását – erről írt közösségi oldalán Magyar Péter leendő miniszterelnök.
2026. Április 30. 11:00, csütörtök | Belföld
Telex - Orbán Viktor: liberális kormányzás és nemzeti ellenzék időszaka kezdődik
A választással a 16 évig tartó nemzeti kormányzás korszaka lezárult, egy új időszak, a liberális kormányzás és a nemzeti ellenzék időszaka kezdődik
2026. Április 30. 11:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: hasznos és konstruktív megbeszélést folytattam António Costával, az Európai Tanács elnökével
Hasznos és konstruktív megbeszélést folytattam António Costával, az Európai Tanács elnökével - közölte Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, miniszterelnök-jelölt szerdán este a Facebook-oldalán.

