Hírek
2022. Május 23. 12:03, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Két nőt és egy kislányt is zaklatott, elítélték
Két nőnek és egy 11 éves kislánynak is megfogta a fenekét a férfi, aki – saját bevallása szerint – szexuális zavarai miatt érez ellenállhatatlan késztetést a fogdosásra.
A Soproni Járási Ügyészség bíróság elé állította a 25 éves férfit, aki idén februárban, ugyanazon a napon valósította meg a három bűncselekményt Sopronban – közölte az ügyészség.
Őt a bíróság az ügyészség indítványával egyezően nyolc hónap szabadságvesztésre ítélte, melyet három év próbaidőre felfüggesztett. A felfüggesztés idejére a bíróság elrendelte a férfi pártfogó felügyeletét és magatartási szabályként előírta, hogy gyermekek által látogatott intézményektől, helyektől tartsa magát távol.
Az ítélet jogerős.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 29. 17:00, hétfő | Belföld
Hőség - Több Pest vármegyei településen vízkorlátozást rendeltek el
Több Pest vármegyei településen vízkorlátozást rendeltek el, vagy takarékosságra kérték a lakosságot a nagy hőség és az emiatt megnövekedett vízhasználat miatt
2026. Június 29. 17:00, hétfő | Belföld
Hőség - Több Pest vármegyei településen vízkorlátozást rendeltek el
Több Pest vármegyei településen vízkorlátozást rendeltek el, vagy takarékosságra kérték a lakosságot a nagy hőség és az emiatt megnövekedett vízhasználat miatt
2026. Június 29. 12:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a költségvetést drámaian rossz állapotban találtuk az átadás-átvétel után
A magyar költségvetést drámaian rossz állapotban találtuk az átadás-átvétel után - közölte Magyar Péter miniszterelnök hétfőn a Facebook-oldalán közzétett videójában.
2026. Június 29. 09:02, hétfő | Belföld
Hőség - Meteorológia: hétfőn nagyon erős UV-B-sugárzás várható
Hétfőn figyelmeztetési kritériumot meghaladó, nagyon erős UV-B-sugárzás várható országszerte - közölte a HungaroMet Nonprofit Zrt. vasárnap az MTI-vel.

