Hírek
2015. Június 17. 07:24, szerda |
				Belföld				
Forrás: MTI
				
				Késsel támadt rendőrre egy férfi Budakalászon - lábon lőtték
 
				Késsel támadt rendőrökre egy férfi kedden Budakalászon. Egy rendőr megsérült, járőrtársai a férfit lábon lőtték - közölte a rendőrség a honlapján.
	V. Zoltán a Bokros utcában rontott rá a rendőrökre, akiket azért hívtak ki, mert a férfi az utcán egy konyhakéssel a testvérére támadt - olvasható a police.hu oldalon.
	Az eddigi adatok szerint a 31 éves férfi a felszólítást követően rontott rá a rendőrökre; a kést az egyik, karját védekezésképpen maga elé emelő rendőr alkarjába vágta, olyan erővel, hogy a penge a csontba tört - írták.
	A sérült rendőr társai két célzott lövést adtak le, amelyek egyike a lábát találta el a támadónak; ezután V. Zoltánt sikerült megfékezniük és elfogniuk.
	A sérült rendőrt és támadóját a mentőszolgálat kórházba szállította.
	V. Zoltánnal szemben a további eljárást a Központi Nyomozó Főügyészség folytatja - írta a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 31. 08:05, péntek | Belföld
Nagy Márton: a gazdasági növekedés az idei évben 0,5 és 1 százalék között alakul
2025. Október 31. 08:04, péntek | Belföld
Orbán Viktor: lesz 14. havi nyugdíj
Lesz 14. havi nyugdíj - jelentette be Orbán Viktor kormányfő csütörtök este a Facebook-oldalán.
2025. Október 30. 07:34, csütörtök | Belföld
Miniszteri biztos: országszerte folyik a vasútállomások felújítása
2025. Október 30. 07:29, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: megindítjuk a háborúellenes országjárást
Megindítjuk a háborúellenes országjárást - erről posztolt Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebook-oldalán.

