Hírek
2021. Október 13. 09:07, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Kamerát találtak egy fővárosi sportcentrum öltözőjében
Mobil minikamerát találtak a Budapesten, a XVIII. kerületi Vilmos Endre Sportcentrum egyik öltözőjében - közölte kedden a létesítmény üzemeltetője, a Városgazda 18. Kerületi Nonprofit Zrt. a Facebook-oldalán.
Azt írták: személyes adatokkal visszaélés alapos gyanúja miatt büntetőfeljelentést tettek.
Somody Lászlóval, a területért felelős alpolgármesterrel (Momentum) egyeztetve és a polgármester utasításának megfelelően, haladéktalanul megkezdték valamennyi kerületi sportlétesítmény átvizsgálását. A Park uszoda, a Kastélydombi uszoda, a Malév uszoda, a Sportkastély, a Gerely utcai létesítmény és a Deák Bamba Sportcentrum ezért kedden 14 órától nem fogadnak látogatókat - tették hozzá.
Közölték: a Városgazda zrt. szakemberei az éjszakai órákban is végzik majd az átvizsgálást, hogy szerda reggel 8 órától ismét minden sportlétesítményük biztonságban fogadhassa a kerületieket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
2026. Június 25. 07:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Magyar Péter: kormányrendeletet fogadtunk el a védelmi tevékenység összehangolására
A hőségriadó miatti védelmi tevékenység összehangolására kormányrendeletet fogadott el a kabinet
2026. Június 24. 19:55, szerda | Belföld
Kapitány István: a kormány az energiafüggetlenség és ellátásbiztonság erősítésén dolgozik
A kormány Magyarország energiafüggetlenségének és ellátásbiztonságának erősítésén dolgozik tisztább, biztonságosabb és fenntarthatóbb energiával - mondta szerdai videóüzenetében Kapitány István.

