Hírek
2012. Február 22. 12:00, szerda |
Helyi sport
Forrás: József Attila ÁMK
Jól ment a kötélugróknak az országos bajnokságon
Több korcsoport egyéni és páros versenyszámaiban végeztek dobogón a dombóvári József Attila ÁMK-ban működő Set Go Klub kötélugrói Mórahalmon, a február 18-19-én megrendezett országos bajnokságon.
A csapat tagjai a versenyzőket felkészítő Bauer Ákos, valamint Fónai Friderika, Kiss Luca, Mohai Levente, Poth Petra, Tarsoly Tímea és Tobak Zsófia voltak.
Az egyéni versenyszámok eredményei:
Gyerek- és serdülő korcsoport:
- 30 ms gyorsasági: 1. helyezett Poth Petra, 7. helyezett Tobak Zsófia
- 30 ms dupla: 2. helyezett Poth Petra
- 90 ms gyorsasági: 5. helyezett Tobak Zsófia
- Összetett: 3. helyezett Poth Petra, 11. helyezett Tobak Zsófia
Felnőtt korcsoport:
- Szabadon választott: 1. helyezett: Bauer Ákos, 9. helyezett Tarsoly Tímea
- Összetett: 3. helyezett Bauer Ákos, 8. helyezett Tarsoly Tímea
A páros versenyszám eredményei:
- Serdülő korcsoportban: 6. helyezett: Fónai Friderika és Poth Petra, 7. helyezett: Kiss Luca és Tobak Zsófia
- Felnőtt korcsoportban: 2. helyezett: Bauer Ákos és Mohai Levente
A kötélugrók következő versenye a Megyei Kötélugró Diákolimpia lesz márciusban. Az itt legjobban teljesítők az áprilisi Országos Diákolimpián képviselhetik Dombóvárt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 16. 16:00, kedd | Életmód
Fotókiállítás a Hungaroring 40 évvel ezelőtti megnyitójának emlékére
Jubileumi fotókiállítás látható hétfőtől a budai Millenáris Parkban abból az alkalomból, hogy 40 éve a Drapál János Emlékversennyel ezen a napon nyílt meg a Forma-1-es Magyar Nagydíj helyszíne, a Hungaroring.
2026. Június 16. 14:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: megújul a népligeti buszállomás utastájékoztatási rendszere
Ezekben a hetekben teljesen megújul a Népliget autóbusz-állomás utastájékoztatási rendszere, majd a munka később más, nagy forgalmú állomásokon folytatódik
2026. Június 16. 13:00, kedd | Kék hírek
Megöltek egy 85 éves nőt Budapesten, keresik az elkövetőt
Gyilkosság történt hétfőn éjszaka Budapesten, a Práter utcában, az áldozat egy 85 éves nő, az elkövetőt keresik - derül ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság közléséből, amelyet a police.hu oldalon hoztak nyilvánosságra.
2026. Június 16. 11:00, kedd | Külföld
Kallas: az amerikai-iráni megállapodás első lépés a Hormuzi-szoros megnyitása felé
Az Európai Unió üdvözli az Egyesült Államok és Irán között bejelentett megállapodást, amely első lépést jelenthet a Hormuzi-szoros megnyitása és a közel-keleti konfliktus lezárása felé

