Hírek
2016. Október 08. 16:00, szombat | Helyi
Ingatlanközvetítés másképpen!
Egy hónapja nyitotta meg irodáját a belvárosban a CITY CARTEL Dombóvár
Az eddigi tapasztalatokat és további terveket Gazda Zoltán építészmérnök, a GAMOVEX Bt., valamint az iroda vezetője osztotta meg velünk:
A nyitás óta eltelt néhány hét igazolta, hogy a lakosság körében igény van a minőségi ingatlanközvetítői szolgáltatásra. Sajnos az utóbbi években sokakban ellenérzések alakultak ki az ingatlanosokkal szemben, de bízom benne, hogy szakmai hozzáértéssel, valamint megbízhatósággal elnyerjük az ügyfelek bizalmát.
Mit jelent az ingatlanközvetítés másképpen?
Család- és ügyfélorientált ingatlanközvetítést végzünk, ami azt jelenti, hogy
igyekszünk mindig maximális rugalmassággal kielégíteni mind az eladó, mind pedig a kereső ügyfelek igényeit. Emellett nagy előnyt jelent cégünk több, mint 10 éves építőipari tapasztalata, amelyet hazai és külföldi megbízások során szereztünk. Szerződéseink nem tartalmaznak „apróbetűs“ részeket, rejtett költségeket.
Minden szolgáltatásunk ingyenes, csak az általunk értékesített ingatlan után kerül jutalék felszámításra.
Milyen szolgáltatásokat kínálnak az ügyfeleknek?
Az ingatlanirodák tevékenysége már nem csak a közvetítésre korlátozódik, ezért természetesen mi is igyekszünk a legsokoldalúbb palettát kialakítani. A szokásos kínálattal, ami a hitel-, biztosításközvetítést, értékbecslést és energetikai tanúsítványt jelenti, mi is házon belül rendelkezünk. Ezen felül – amennyiben szüksége van rá az ügyfélnek – a helyszínen szakmai javaslatot, vagy akár kivitelezési árajánlatot is tudunk adni az épület átalakítására, felújítására. Ezt jelenti a cég szlogene is: „finanszírozástól a lakberendezésig mindent egy helyen“.
Vannak-e már hosszú távúcéljai az irodának?
Elsősorban szeretnénk értéket teremteni a környékbeli ingatlanpiacon korrekt hozzáállással és profi munkával. Tevékenységünk legfontosabb célja, hogy win-win
helyzeteket teremtsünk a felek között, vagyis az eladók és a vevők is nyerjenek az adás-vétel során. Indítottunk egy internetes oldalt is Dombóvári Ingatlanblog címmel, ahol bárki megírhatja online véleményét rólunk, valamint javaslatát a működéssel kapcsolatban.
Regisztrálni Facebook oldalunkon lehet, ahol rengeteg információt megosztunk,de sok szeretettel várunk minden érdeklődőt személyesen az irodánkban is!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 30. 09:00, csütörtök | Helyi
Május 5-én újból Makita roadshow lesz Dombóváron
Nyereményjátékkal, műszaki tanácsadással, kedvezményekkel várják a vásárlókat és érdeklődőket május 5-én, a Makita nyílt napon a dombóvári Lets Doit Bálint Barkácsáruházban!
2026. Április 29. 12:00, szerda | Helyi
A Dombóvári Szuperinfó legújabb száma oldalunkon már olvasható
Ha szeretné rendszeresen és mielőbb megkapni újságunkat online postaládájába, iratkozzon fel email címével az alábbi oldalon:
2026. Április 28. 11:32, kedd | Helyi
Emberölés Döbröközön
Egy 57 éves helyi nő holttestét találták meg egy ház udvarán található kútban.
2026. Április 26. 09:00, vasárnap | Helyi
Így néz ki ma a menza: kóstolóval és edukatív előadással érkezett az Eatrend Suliprogram Dombóvárra
Több mint 100 diák vett részt az Eatrend Magyarország Suliprogramján április 22-én Dombóváron, az MMSZ Esterházy Miklós Technikumban.

