Hírek
2023. Május 29. 12:18, hétfő | Helyi
Hatodszor is Fekete István nyomában
A Fekete István Kulturális Egyesület egy kis csoportja május 23-án Zircre látogatott.
Első megálló a Balatonkilitiben található, Szollár András vadász, vadászati oktató, szakíró által működtetett Fekete István Oktatóterem megtekintése volt.
Ezt követően Zircen az arborétumot, majd a bazilikát látogatták meg, majd megkoszorúzták a 2018-ban felavatott Fekete István emlékművet. Ezután a Polgármesteri Hivatalban Ottó Péter polgármester és Bittmann Károly az Országzászló Alapítvány titkára és Egervölgyi Dezső alapító fogadta a résztvevőket a Városháza Dísztermében. S végül a 15 fős csoport megtekintette a zirci Reguly Antal Múzeumot.
Fekete István Kulturális Egyesület
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 17. 19:18, szerda | Helyi
Jól vigyázzanak - jól vizsgázott a rendszámfelismerő rendszer Dombóváron!!
A Dombóvári Rendőrkapitányság munkatársai 2025 decembere óta üzemeltetnek egy új, a közterületi rendőri szolgálatellátást jelentős mértékben segítő mobil rendszámfelismerő rendszert.
2025. December 17. 11:00, szerda | Helyi
BestByte Ünnepi Nagyakció Dombóváron!
Kiemelt ünnepi ajánlatok - hosszabbított ünnepi nyitva tartás a gondtalan vásárláshoz!
2025. December 15. 09:00, hétfő | Helyi
Ékszer-, régiség- és bundafelvásárlás lesz 3 napig Dombóváron
Most eladhatja feleslegessé vált ékszereit, régiségeit vagy bundáit a 3 napos dombóvári felvásárláson! Időpont egyeztetéssel akár házhoz is mennek!
2025. December 15. 00:00, hétfő | Helyi
A balatoni helytörténészek találkozóján tartott előadást Bodó Imre dombóvári helytörténész
Bodó Imre dombóvári helytörténész, múzeumalapító Fekete István és a Balaton környéke címmel tartott előadást

