Városlista
2025. június 20, péntek - Rafael

Hírek

2017. Március 09. 18:47, csütörtök | Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság

Gondatlanul okozott közúti balesetet

Gondatlanul okozott közúti balesetet

Vádemelést javasol a rendőrség a döbröközi férfi ellen.

Egy döbröközi férfi közlekedett személygépkocsijával 2016. november 11-én délben Dombóváron, az Ady Endre utcában. Haladása során az Ady Endre utca és a Hunyadi tér kereszteződéséhez érve nem adott elsőbbséget egy szabályosan közlekedő járműnek, ezért összeütköztek.

A vétlen jármű az erőhatás következtében a jobb oldali járdára sodródott, ahol elütött két gyalogost, valamint kitört egy betonoszlopot. A balesetben az egyik gyalogos könnyű sérülést szenvedett, őt a mentőszolgálat munkatársai kórházba vitték.

A rendőrök a 63 éves döbröközi férfit gyanúsítottként hallgatták ki, melynek során a felelősségét elismerte.

A Dombóvári Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Alosztályának munkatársai a nyomozást befejezték, az ügyben keletkezett iratokat vádemelési javaslattal az illetékes járási ügyészségnek a napokban átadták.

Címkék: baleset, rendőrség

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 19. 08:00, csütörtök | Helyi

Múzeumok Éjszakája Dombóváron

13 helyszínen 2025. június 21-én (szombat) 17:00 - 23:00.

2025. Június 18. 10:42, szerda | Helyi

A BestByte Dombóvár legújabb ajánlata

Lehűtöttük az árakat!

2025. Június 17. 07:00, kedd | Helyi

Dombóvári sikerek a Tolna Vármegyei Értékek Napján

A Tolna Vármegyei Értékek Napja Dombóvár számára is elismeréseket hozott.

2025. Június 16. 13:50, hétfő | Helyi

Nakon látható a Néprajzi Múzeum utazó kiállítása

Buherált tárgyakra és a sorkatonai szolgálat emlékeire fókuszál a Néprajzi Múzeum két új utazó projektje, amelyeket országszerte egészen kis településekre is eljuttatnak - közölte a múzeum az MTI-vel.