Hírek
2018. Október 26. 10:28, péntek |
Helyi
Forrás: Dombóvári Belvárosi Általános Iskola
Gólyaavató a Belvárosi Általános Iskolában

Októberben, immár 7. éve rendezte meg a Dombóvári Belvárosi Általános Iskola Diákönkormányzata az ötödik évfolyamosok számára a hagyományos gólyaavatót a Karászi Imre Sportcsarnokban.
Idén 3 osztály teljesítette a "felsőssé váláshoz" szükséges feladatokat. A jó hangulatú, vidám vetélkedés végén gólyaesküt tettek a a jelmezes kisgólyák.
A nap végeredménye:
I. helyezett: 5.c osztály 34 ponttal
II. helyezett 5.b osztály 33 ponttal
III. helyezett: 5. a osztály 30 ponttal.
Juhász László
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 16. 13:50, hétfő | Helyi
Nakon látható a Néprajzi Múzeum utazó kiállítása
Buherált tárgyakra és a sorkatonai szolgálat emlékeire fókuszál a Néprajzi Múzeum két új utazó projektje, amelyeket országszerte egészen kis településekre is eljuttatnak - közölte a múzeum az MTI-vel.
2025. Június 13. 13:16, péntek | Helyi
Kábítószer Ellenes Napot tartottak Dombóváron
Június 11-én immár negyedik alkalommal rendezték meg a Kábítószer Ellenes Napot a Dombóvári Művelődési Házban. A Dombóvári Rendőrkapitányság és a KEF közös programján közel 300 érdeklődő vett részt.
2025. Június 13. 08:15, péntek | Helyi
Támogatásokat és intézkedéseket jelentett be a Dombóvári Gazdakör agrárfórumán Hubai Imre
Eredményes agrárium nélkül nincs sikeres vidék, nincs biztonságos élelmiszer-ellátás és nincs élhető nagyváros sem.
2025. Június 12. 14:21, csütörtök | Helyi
Fekete István Múzeum - a hónap műtárgya
Június hónap műtárgyának Keszthelyi Jenő (1944-2022) intarziaművész, vadász, szakíró Láng Rudolf „Sólyom” tanár, vadászíróról készített képét választotta a múzeum.