Hírek
2024. Augusztus 27. 15:49, kedd |
Helyi
Forrás: Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság
Fiatalok rongáltak Dombóváron

Viccesnek indult, rabosítás lett a vége.
A Dombóvári Rendőrkapitányságon soron kívül, hivatalból indult eljárás ismeretlen tettesek ellen, akik augusztus 24-én szombatról vasárnapra virradó éjjel a város központjában több kukát felborítottak és ereszcsatornákat rongáltak meg.
Feljelentést, bejelentést nem tett senki. A rendőrök hétfőn reggel az egyik internetes közösségi oldalról szereztek tudomást az esetről. Az adatgyűjtés során rövid időn belül eljutottak egy 18 éves helyi fiatalemberhez, aki részt vehetett a bűncselekmény elkövetésében. A fiú együttműködő volt, elmondta, hogy a szombati diszkóból indultak a városba csavarogni. Haverjaival kölcsönösen cukkolták egymást, majd az útjukba eső kukákat „brahiból” rugdosták fel. Az ereszcsatornák is a spicces legénykedés áldozatai lettek.
A négytagú társaságnak csoportosan elkövetett garázdaság bűntett miatt kell felelnie.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 13. 13:16, péntek | Helyi
Kábítószer Ellenes Napot tartottak Dombóváron
Június 11-én immár negyedik alkalommal rendezték meg a Kábítószer Ellenes Napot a Dombóvári Művelődési Házban. A Dombóvári Rendőrkapitányság és a KEF közös programján közel 300 érdeklődő vett részt.
2025. Június 13. 08:15, péntek | Helyi
Támogatásokat és intézkedéseket jelentett be a Dombóvári Gazdakör agrárfórumán Hubai Imre
Eredményes agrárium nélkül nincs sikeres vidék, nincs biztonságos élelmiszer-ellátás és nincs élhető nagyváros sem.
2025. Június 12. 14:21, csütörtök | Helyi
Fekete István Múzeum - a hónap műtárgya
Június hónap műtárgyának Keszthelyi Jenő (1944-2022) intarziaművész, vadász, szakíró Láng Rudolf „Sólyom” tanár, vadászíróról készített képét választotta a múzeum.
2025. Június 12. 09:11, csütörtök | Helyi
Már megvásárolható az idei zsenge, zamatos és édes naki cukorborsó
Vegyék, vigyék, egyék – amíg a készlet tart! Átvétel: Naki Önkormányzatnál. Rendelés, érdeklődés: 0674-585-003