Hírek
2011. November 05. 14:41, szombat |
Sport
Forrás: Nemzeti Sport Online
F1: A Ferrarinak még 2012 előtt le kell váltania Massát
A 13-szoros F1-es futamgyőztes David Coulthard szerint a Ferrari nem várhat tovább, még a 2012-es idény előtt le kell váltania Felipe Massát.
„Tudom, hogy élő szerződése van, de az F1-ben minden megtörténhet, ez 17 éves pályafutásom során megtanultam – mondta a BBC szakkommentátoraként dolgozó Coulthard a Red Bull birtokában álló osztrák Servus TV-nek. – Kedves fiú, aki a lelkét is kiteszi a legjobb teljesítmény érdekében, de a 2009-es magyarországi balesete óta nem a régi, és a Ferrarinak el kell köszönnie tőle.
„A Ferrari azzal védi, hogy nyomás alatt van, de ez minden pilótára igaz, Sebastian Vettelre is. Massa maga is tudja, hogy a végéhez közeledik a karrierje, ezzel a teljesítménnyel meg vannak számlálva a napjai a Ferrari versenyzőjeként. Biztos vagyok benne, hogy Maranellóban komolyan felvázolják, milyen pilótákat alkalmazhatnak, és a lehető legjobb megoldást választják a következő idényre" – fogalmazott Coulthard.
Német bulvárlapok szerint az sem elképzelhetetlen, hogy Nico Rosberget a Ferrarinak sikerül elcsábítania a Mercedestől, igaz, Fernando Alonso mellett bizonyára Maranellóban nem lenne első számú pilóta.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 30. 07:04, péntek | Sport
Európa-liga - Nottinghami vereségével játszania kell a 16 közé jutásért az FTC-nek
A Ferencváros 4-0-ra kikapott csütörtökön az angol Nottingham Forest vendégeként a labdarúgó Európa-liga alapszakaszának nyolcadik, utolsó fordulójában, így 12. helyezettként játszania kell majd a 16 közé kerülésért.
2026. Január 30. 07:03, péntek | Sport
Női vízilabda Eb - Csoportelsőként középdöntős a magyar válogatott
2026. Január 29. 07:44, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Szoboszlaiék kiütéses sikerrel jutottak nyolcaddöntőbe
2026. Január 28. 07:42, szerda | Sport
Szalai Attila a lengyel Pogon Szczecinhez került kölcsönbe
A válogatott Szalai Attila kölcsönben a lengyel bajnokság élvonalában szereplő Pogon Szczecin labdarúgócsapatában folytatja a pályafutását.

