Hírek
2017. Március 12. 10:53, vasárnap |
Helyi
Forrás: www.facebook.com/dombomedia.hu
Évértékelőt tartott a Dombóvári Sportiskola

Március első hétvégéjén tartotta évértékelőjét a Dombóvári Sportiskola. Az úszók kiemelkedő eredményeket értek el a tavalyi évben.
Virovecz Richárd edző elmondta, az 5 évesektől a 15-16 évesekig foglalkoznak 6 csoportban az úszással a gyerekek, kollégája Fehérvári Levente az, aki edzi a legkisebbeket, ő a nagyobbakkal foglalkozik. Mint mondta, így évértékelő környékén nagyon nehéz kiemelni a sok jó úszó közül a legjobbat, hiszen minden tanítványuk remek eredményekkel büszkélkedhet.
Az edző kiemelt néhány nevet, akik figyelemre méltó eredményeket értek el. Király Dániel országos bajnok lett két versenyszámban is a tavalyi évben, Szigeti Kornél pedig dobogós helyezést ért el. Fehérvári Réka 1500 m-es gyorsúszásban szintén az első háromban végzett, aki még egy 6. helyezéssel is büszkélkedhet az 5000 m-es nyílt vízi úszásban.
Két tusában országos bajnokságon is dobogós helyezést ért el Simon Dávid és Zemán Zóra Zoé. László Bence, aki a Jövő Bajnokai Program tagja, Koch Barnabás a tavalyi évben két szakosztályi csúcsot úszott.
Virovecz Richárd kifejtette, hogy az egyesület számára nagyon fontos, hogy az utánpótlás-nevelés továbbra is működjön. A 2016-os évben Fehérvári Réka, a Ferencváros együttesébe igazolt, továbbá László Bence a BVSC-be, Reizinger Dóra a Kaposvári Sportiskolába, míg Bévárdi Zsófia a Pécsi Sport Nonprofit Zrt.-t erősítheti.
Az edző szerint nem áll meg az élet továbbra sem az úszóknál, hiszen a következő nagy megmérettetés március 18-án lesz, amely nem más, mint az Úszó Országos Diákolimpia. Ebben a hónapban rendezik meg a Budapest Kupa második fordulóját, illetve elkezdődnek a Magyar Kupa keretein belül a két tusa versenyek is Székesfehérváron.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 01. 08:00, csütörtök | Helyi
Elismerte tettét a várongi sírrongáló
A dombóvári rendőrök gyanúsítottként hallgattak ki egy 24 éves férfit, aki a várongi temetőben több síremléket is megrongált.
2025. Április 30. 08:14, szerda | Helyi
Netbankos csalásokra figyelmeztet a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság
A napokban két sértett tett feljelentést a Dombóvári Rendőrkapitányságon, mert ismeretlenek több millió forinttal rövidítették meg őket internetes bankolást követően.
2025. Április 29. 13:43, kedd | Helyi
Horváth János az Év Tolna vármegyei polgárőre
A Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság 2025. évi Rendőrség Napja alkalmából szervezett ünnepi állománygyűlésén Horváth János, a Dombóvári Polgárőr Egyesület tagja vehette át az Év Tolna vármegyei polgárőre kitüntetést.
2025. Április 28. 08:23, hétfő | Helyi
Átadták a Dombóvár Közbiztonságáért és az Év Kistérségi Rendőre elismeréseket
Varga Zoltán tűzoltó főtörzsőrmester, Horváth Lajos rendőr százados Dombóvár Közbiztonságáért elismerő díjat vehetett át, valamint Somogyi Tamás rendőr főtörzsőrmester az Év Kistérségi Rendőre elismerésben részesült.