Városlista
2025. június 8, vasárnap - Medárd

Hírek

2012. Február 04. 09:30, szombat | Helyi
Forrás: Dombóvári Rendőrkapitányság

Elfogták a Molotov-koktél elhelyezésével gyanúsított férfit

A rendőrök forró nyomot követve még csütörtökön őrizetbe vették azt a dombóvári férfit, aki megalapozottan gyanúsítható azzal, hogy szerdán este Molotov-koktélt tett egy helyi önkormányzati képviselő gépjárműve mellé.

A rendelkezésre álló bizonyítékok alapján a Dombóvári Rendőrkapitányság kezdeményezte a gyanúsított előzetes letartóztatását, azonban az ügyészség döntése értelmében az eljárás során szabadlábon védekezhet.

A nyomozás eredményes befejezése érdekében a kapitányság csak a büntetőeljárás lezárását követően ad bővebb tájékoztatást az ügyről.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 07. 08:00, szombat | Helyi

54 éve érettségiztek

A dombóvári Gőgös Ignác Gimnázium 1971-ben érettségizett 4/B osztályának még élő tagjai találkozót tartottak, melynek keretében meglátogatták a Fekete István Múzeumot is.

2025. Június 06. 12:50, péntek | Helyi

A Lengyeli Nyugdíjas Klub tagjai a jártak a Fekete István Múzeumban

A Lengyeli Nyugdíjas Klub kis csoportja dr. Tóth György és felesége Ica vezetésével felkeresték a dombóvári Fekete István Múzeumot.

2025. Június 06. 11:37, péntek | Helyi

A klímaberendezések telepítésének szabályai Dombóváron

Városunk településképi rendelete szerint (településkép védelméről szóló 37/2018. (XII. 20.) önkormányzati rendelet 16.§ (5); 17.§ (6) bekezdései) a klímaberendezések elhelyezése az alábbiak szerint szabályos – összefoglalva a lé

2025. Június 05. 10:36, csütörtök | Helyi

Levéltárba kerültek a Fekete István Kulturális Egyesület iratai

A Tolna Vármegyei Levéltár munkatársai, Matus László és Marsai József május 29-én vitték Szekszárdra a dombóvári Fekete István Kulturális Egyesület 1996-2020 között felhalmozódott iratait, dokumentumait, levelezéseit.