Hírek
2021. Május 16. 08:00, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu
Egy napon belül kétszer ült ittasan a volán mögé
A debreceni rendőrök őrizetbe vették a férfit.
A rendőrök Debrecenben, a Barackos utcában állítottak meg egy autót 2021. május 14-én délelőtt. Az egyenruhások a sofőrrel szemben alkoholszondát alkalmaztak, ami pozitív értéket mutatott, ezért őt előállították, a vezetői engedélyét pedig elvették. A 44 éves férfinek ez nem volt elég, aznap délután visszament az utcán parkoló járműjéhez, ahol ismét volán mögé ült. Pechére a rendőrök azonnal megállították, majd előállítását követően szabálysértési őrizetbe vették - közölte a rendőrség.
Vele szemben a Debreceni Rendőrkapitányság járművezetés ittas állapotban vétség gyanúja és engedély nélküli vezetés szabálysértés elkövetése miatt indított eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 29. 16:00, csütörtök | Kék hírek
Vádat emeltek egy nő ellen, aki egy 15 éves lányt kényszerített szexmunkára
A Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség minősített emberkereskedelem és gyermekpornográfia miatt vádat emelt egy bajai nővel szemben, aki a fia náluk lakó, kiskorú barátnőjét fenyegetéssel és erőszakkal szexmunkára bírta rá.
2025. Május 21. 07:26, szerda | Kék hírek
Egy szék háttámlával ütötte a biztonsági őrt a győri stadionban
Az ügyészség vádat emelt egy szurkolóval szemben, aki 2024 tavaszán, egy NB II-es mérkőzésen egy széktámla élével arcon ütötte a biztonsági őrt.
2025. Május 21. 07:25, szerda | Kék hírek
Kémkedés gyanúja miatt indítványozott letartóztatást az ügyészség
A Fővárosi Főügyészség egy kémkedéssel is gyanúsított ukrán férfi letartóztatására tett indítványt.
2025. Május 20. 07:19, kedd | Kék hírek
A kerékpárosokat és motorosokat fogja ellenőrizni a rendőrség
Két napon keresztül ellenőrzi majd a rendőrség a motorosokat és a kerékpárosokat - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata hétfőn a police.hu oldalon.