Hírek
2023. Június 15. 09:22, csütörtök |
Belföld
Forrás: Ügyészség
Egy corsás keménykedett Celldömölkön - Videó

Szándékosan nekihajtott a sértett parkoló motorjának, majd úgy állt ki a parkolóból, hogy a sértettnek el kellett ugrania az autó elől, hogy az ne üsse el.
A vád szerint tavaly nyáron az autós vádlott és a motoros sértett összevitatkoztak Celldömölkön egy parkolóban. A vádlott a vitát úgy akarta rendezni, hogy előbb megütötte a sértettet, majd a sértett parkoló motorjának is szándékosan nekihajtott, oly módon, hogy a sértettnek odébb kellett lépnie, hogy ne üsse el. A motorban több, mint 300.000 forintos kár keletkezett. A sértett ekkor az autó felé rúgott, amit a vádlott akként torolt meg, hogy úgy hajtott ki a parkolóból, hogy a sértettnek el kellett ugrania az autó elől, nehogy az elüsse.
A Szombathelyi Járási Ügyészség közúti veszélyeztetés bűntette, garázdaság vétsége és rongálás vétsége miatt emelt vádat az autós férfi ellen.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 06. 07:39, szerda | Belföld
A bodrogkeresztúri általános iskola diákjai végeztek az első helyen a világ egyik legnívósabb technológiai versenyén
2025. Augusztus 06. 07:37, szerda | Belföld
Soltész Miklós: támogatta a kormány a református egyház balatonfenyvesi gyermektáborának felújítását
2025. Augusztus 06. 07:36, szerda | Belföld
Meteorológusok szerint az átlagosnál melegebb és kissé szárazabb volt a július
Az átlagosnál melegebb és kissé szárazabb volt a július - közölte a HungaroMet Zrt. a honlapján.
2025. Augusztus 05. 07:43, kedd | Belföld
Tavaly megduplázódott a hulladékudvarokban leadott újrahasznosítható hulladék
Egyre többen használják a hulladékudvarokat, tavaly több mint dupla annyi újrahasznosítható hulladékot adtak le az emberek, mint egy évvel korábban -