Hírek
2011. Július 30. 14:30, szombat |
Helyi sport
Forrás: Sásd és Vidéke, heraklesz.hu
Dorina a varsói Európa-bajnokságra készül

A lengyel fővárosban augusztus 6-tól 10-ig rendezik meg a kadet birkózók Eb-jét, melyen a sásdi kistérségből származó Bubori Dorina, a Kaposvári Sportiskola tehetséges versenyzője is részt vesz.
A tavaly még serdülőkorú birkózó (képünkön középen) az országos bajnokságokon 2010-ben elért kitűnő helyezései után - bronzérem a nála akkor még idősebb kadet nők 56 kg-os és aranyérem a serdülők 60 kg-os súlycsoportjában - idén több nemzetközi verseny résztvevője is volt. Szép eredményeinek köszönhetően Dorina részt vehet a válogatottaknak kijáró tatai edzőtáborban is. A napi három edzésen túl azonban még egy megpróbáltatás vár Dorinára. A 49 kg-osok között indul, így az Eb-ig még kilóktól kell megszabadulnia.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 16. 13:50, hétfő | Helyi
Nakon látható a Néprajzi Múzeum utazó kiállítása
Buherált tárgyakra és a sorkatonai szolgálat emlékeire fókuszál a Néprajzi Múzeum két új utazó projektje, amelyeket országszerte egészen kis településekre is eljuttatnak - közölte a múzeum az MTI-vel.
2025. Június 16. 07:16, hétfő | Életmód
Parajd - A Nagy-Küküllőn és a Maroson is meghaladja már a megengedett értéket a só koncentrációja
2025. Június 16. 07:15, hétfő | Belföld
A hét elején többfelé lehet zápor, zivatar, majd visszatér a napos, száraz idő
A hét elején többfelé lehet zápor, zivatar és erős szél, majd visszatér a jellemzően napos, száraz idő - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.
2025. Június 16. 07:15, hétfő | Sport
Kanadai Nagydíj - Russell rajt-cél győzelmet aratott Montréalban
George Russell, a Mercedes brit versenyzője nyerte a Forma-1-es Kanadai Nagydíjat vasárnap Montréalban, míg a negyedikként záró Oscar Piastri, a McLaren ausztrál pilótája növelte az előnyét az összetett élén.