Városlista
2026. július 13, hétfő - Jenő

Hírek

2021. Május 12. 13:00, szerda | Helyi
Forrás: Facebook: Városunk Dombóvár

Dombóvár Közbiztonságáért Oklevelet vehetett át Roósz Viktor tűzoltó főtörzsőrmester

Dombóvár Közbiztonságáért Oklevelet vehetett át Roósz Viktor tűzoltó főtörzsőrmester

Pintér Szilárd polgármester és dr. Németh Tímea alpolgármester adta át Roósz Viktor tűzoltó főtörzsőrmesternek az oklevelet.

Pintér Szilárd polgármester és dr. Németh Tímea alpolgármester május 10-én adta át Roósz Viktor tűzoltó főtörzsőrmesternek azt az oklevelet, amelyet minden évben Dombóvár Város Önkormányzata Képviselő-testületének a helyi elismerésekről szóló 6/2016. (I. 29.) önkormányzati rendelete alapján a Dombóvári Hivatásos Tűzoltóparancsnokság állományába tartozó a tűz- és katasztrófavédelem érdekében végzett kiemelkedő szolgálat ellátásának elismeréseként adományoznak minden évben.

Roósz Viktor 2007. január 1-jétől teljesít szolgálatot a Dombóvári Hivatásos Tűzoltóparancsnokság állományában. 2008. január 1-jétől gépjárművezetőként látja el feladatait. Lelkiismeretes, megbízható, nyitott, igazi csapatjátékos - olvasható felettesei indoklásában. A kitüntetett Dávid Sándor tűzoltóparancsnok és Szabó Jenő kirendeltség-vezető jelenlétében vehette át a Dombóvár Közbiztonságáért Oklevelet.

Gratulálunk!

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 13. 09:16, hétfő | Helyi

Augusztustól újraindul a személyszállítás a Dombóvár-Komló vasútvonalon

Intenzív pályakarbantartási munkálatok zajlanak a Dombóvár-Komló vasútvonalon annak érdekében, hogy augusztus 1-jétől ismét menetrend szerint közlekedhessenek a személyvonatok Komló és Dombóvár között -

2026. Július 10. 17:44, péntek | Helyi

Frissítve: Elfogták a rendőr gázolásával gyanúsított csikóstőttősi férfit

Példátlan összefogással százak keresték azt a 43 éves férfit, aki egy igazoltató rendőrt gázolt el Kaposszekcsőn csütörtökön késő este. Végül csaknem 24 óra bujkálás után a lucernásban találtak rá Csikóstőttős határában.

2026. Július 09. 09:25, csütörtök | Helyi

Bűn- és baleset-megelőzési előadásokkal készültek a rendőrök a gyerekeknek

A Dombóvári Rendőrkapitányság munkatársai július elején Gyulajon tartottak bűn- és baleset-megelőzési előadásokat, majd a kapitányság épületében fogadták a nyári tábor résztvevőit.

2026. Július 08. 09:28, szerda | Helyi

Rangos elismerést kapott Dombóvár az Országos Polgárőr Napon

Az Országos Polgárőr Szövetség július 4-én, Kalocsán rendezte meg az idei Országos Polgárőr Napot, ahol számos kitüntetést is átadtak.