Hírek
2018. Október 11. 08:25, csütörtök |
Helyi
Forrás: Dombó Média
DFC szurkolói klub alakult
A Dombóvári FC elnöksége október 6-án a Szuhay Sportcentrum rendezvénytermébe várta azokat, akik elkötelezettek a helyi labdarúgás iránt,
folyamatosan figyelemmel kísérik a klub sorsának alakulását és hétről hétre szorítanak a labdarúgókért.
Régi tervüket váltották valóra az egyesület vezetői azzal, hogy az említett focirajongókból megalakították a DFC Szurkolói Klubját. Annak tagja lehet bárki, aki szívügyének tekinti a város futballjának ügyét, javaslatával, véleményével segítheti az elnökség munkáját.
- A DFC Szurkolói Klub-tagság nem jár VIP-előjogokkal, mert nálunk olyanok nincsenek, viszont több információhoz jutással igen - emelte ki Szabó Loránd, a klub vezetőségi tagja. - A maihoz hasonló összejöveteleken az érdeklődők közvetlenül értesülhetnek a helyi labdarúgást érintő témákról. A drukkerek betekintést kaphatnak az egyesület életébe, terveink szerint tájékoztatást adunk a játékosok igazolásáról, az anyagi helyzetről, a tárgyi felszereltségről, a távolabbi és közelebbi céljainkról.
Az alakuló találkozón a DFC vezetői még megosztották a 2018/2019-es bajnokság eddigi mérkőzésein szerzett tapasztalataikat és bemutatták a nyáron szerződtetett focistákat is. Szóltak azokról a fejlesztésekről is, amik a csapat otthonában - a Szuhay Sportcentrumban - az elmúlt hónapokban történtek. Az öltözők felújítása és új bútorokkal való berendezése mellett a napokban elkészült az ez alkalommal felavatott 150 fős mobillelátó és további műanyagszékek is felszerelésre kerültek, így összesen már 200 ülőhely várja a találkozókra kilátogató drukkereket.
A DFC Szurkolói Klubjának következő összejövetele előreláthatólag december elején lesz, amikor többek között értékelik a gárda őszi szereplését és a játékosok teljesítményét.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 28. 11:30, hétfő | Helyi
Vadászkamarai látogatás a Fekete István Múzeumban
Dr. Király István a Tolna Vármegyei Vadászkamara titkára július 22-én felkereste a Fekete István Múzeumot.
2025. Július 28. 09:17, hétfő | Helyi
A Magyar Posta tematikus személyes bélyeget bocsátott ki Buzánszky Jenő tiszteletére
A Magyar Posta tematikus személyes bélyeget bocsátott ki Buzánszky Jenő születésének 100. évfordulója alkalmából.
2025. Július 26. 21:35, szombat | Helyi
Retrobogás és falunapi forgatag Kaposszekcsőn
Videó beszámoló a 2025. július 19-én megrendezett Cyclekart futamról és falunapi forgatagról.
2025. Július 25. 11:12, péntek | Helyi
Régi jó barát a múzeumban
Dombóváron járva Dr. Novák Ferenc ny. újságíró, rádiós, jogász felkereste a Fekete István Múzeumot.