Hírek
2018. Május 17. 14:59, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Civil rendőröknek kínált kábítószert egy 22 éves díler
Kábítószer-kereskedelemmel vádolja az ügyészség azt a férfit, aki civil ruhás rendőröknek kínált kokaint és marihuánát Budapesten - tájékoztatta a fővárosi főügyész csütörtökön az MTI-t.
Ibolya Tibor közölte: a 22 éves férfi tavaly szeptemberben az Erzsébet téren külföldieknek nézte a rendőröket, ezért angol nyelven kínálta nekik a kábítószert, közölve az árat is.
A rendőrök, miután felfedték kilétüket, átkutatták a ruházatát, és marihuánát találtak nála, később pedig az is kiderült, hogy előzőleg marihuánát és kokaint is fogyasztott.
A férfi ellen az V. és XIII. kerületi ügyészség kábítószer-kereskedelem vétsége miatt nyújtott be vádiratot.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 01. 08:56, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Győrben létrejön a hatodik Konfuciusz Intézet Magyarországon
Budapest, Debrecen, Miskolc, Pécs és Szeged után a győri Széchenyi István Egyetemen létrejön immár a hatodik Konfuciusz Intézet is Magyarországon, ami újabb lendületet ad a magyar-kínai együttműködésnek
2025. November 01. 08:55, szombat | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: sikeresen zárult az Adaptive Hussars 2025 országvédelmi gyakorlat
Sikeresen zárult a rendszerváltás óta szervezett legnagyobb katonai gyakorlat, az Adaptive Hussars 2025 - jelentette be a honvédelmi miniszter pénteken Budapesten, a gyakorlat zárórendezvényén.
2025. Október 31. 08:05, péntek | Belföld
Nagy Márton: a gazdasági növekedés az idei évben 0,5 és 1 százalék között alakul
2025. Október 31. 08:04, péntek | Belföld
Orbán Viktor: lesz 14. havi nyugdíj
Lesz 14. havi nyugdíj - jelentette be Orbán Viktor kormányfő csütörtök este a Facebook-oldalán.

