Hírek
2014. Május 08. 13:57, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Baleset történt az M7-es autópálya tárnoki szakaszán

Kigyulladt egy busz motortere és összeütközött három személyautó az M7-es autópálya Balaton felé vezető, tárnoki szakaszán csütörtök kora délután - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-vel.
A közlemény szerint az autópálya Pest megyei szakaszán, a 23-as és 24-es kilométerszelvények között gyulladt ki a busz motortere. Az utasok leszálltak a járműről, amely a tűzoltók kiérkezésekor már csak füstölt.
A helyszín közelében három személyautó is összekoccant a belső sávban, ezért forgalomlassításra lehet számítani az érintett útszakaszon.
Az autópálya Somogy megyei szakaszán, a balatonendrédi lehajtó közelében is forgalomkorlátozás van a Budapest felé vezető oldalon egy oldalára borult kamion miatt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 19. 07:26, hétfő | Belföld
Keddig lehet rendelkezni a civil szervezetek, vallási közösségek támogatásáról
tt az szja-bevallás és az 1+1 százalékos rendelkezések véghajrája, keddig lehet rendelkezni a civil szervezetek és a vallási közösségek támogatásáról - közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) vasárnap az MTI-vel.
2025. Május 19. 07:24, hétfő | Belföld
Harcba hívta legfőbb híveit Orbán Viktor
Ma Ukrajna uniós tagsága a legnagyobb veszély - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke Budapesten, a BOK Csarnokban tartott Harcosok klubja - A kezdet elnevezésű rendezvényen.
2025. Május 18. 08:27, vasárnap | Belföld
Nagy István: május végén Magyarország kihirdetheti a mentességet a ragadós száj- és körömfájás ügyében
A ragadós száj- és körömfájás vírus utolsó kitörése óta nem észleltek új eseteket, a lappangási idő leghosszabb részén is \"túl vagyunk\".
2025. Május 18. 08:24, vasárnap | Belföld
Eddig fél millió ember küldte vissza a Voks lapokat
Átlépte a félmilliót a visszaküldött Voks 2025 szavazólapok száma - közölte a Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára szombaton a közösségi oldalára feltöltött videójában.