Városlista
2026. január 30, péntek - Martina

Hírek

2017. Február 28. 17:00, kedd | Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság

Az utcán bántalmaztak egy nőt Dombóváron

Az utcán bántalmaztak egy nőt Dombóváron

A helyszínre érkező rendőrök a dombóvári nőt előállították, majd gyanúsítottként hallgatták ki.

A Dombóvári Rendőrkapitányság eljárást indított garázdaság vétség, valamint könnyű testi vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy helyi lakos ellen.

A 48 éves nő a rendelkezésre álló adatok alapján 2017. február 26-án délben Dombóváron az utcán tettleg bántalmazott egy helyi lakost, melynek során megtépte a haját, valamint megütötte. A cselekmény következtében a sértett megsérült, a mentőszolgálat munkatársai kórházba vitték.

A helyszínre érkező rendőrök a dombóvári nőt előállították, majd gyanúsítottként hallgatták ki. Az eljárás során szabadlábon védekezhet.

Az ügyben a további eljárást a Dombóvári Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya folytatja le.

Címkék: rendőrség

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 29. 10:00, csütörtök | Helyi

Aktuális állásajánlatok Dombóváron és környékén

Ha állást keresel, nézd meg a lehetőségeket!

2026. Január 26. 18:51, hétfő | Helyi

Pályázzon privát fotógyűjteményével a Néprajzi Múzeum kiírásán!

Felhívásában a Néprajzi Múzeum olyan magánszemélyek vagy családok jelentkezését várja, akik szívesen bemutatnák az 1990 és 2005 közötti időszakból származó fényképeiket

2026. Január 21. 00:00, szerda | Helyi

Már a dombóvári könyvtárban olvasható a legújabb emlékkönyv

A Fekete István Kulturális Egyesület nemrég készítette el kiadványát, amelyet Bodó Imre elnök adott át a napokban a város könyvtárának.

2026. Január 17. 12:56, szombat | Helyi

Dombóváron is üléseztek a kábítószerügyért felelős szakemberek

Január 14-én Dombóváron üléseztek a szakemberek, január 16-án Pakson tartottak alakuló munkacsoportülést a Kábítószerügyi Egyeztető Fórum (KEF) keretében.