Hírek
2018. Február 05. 09:20, hétfő |
Helyi
Forrás: Dombó Média
Átadták a Járási Hivatal felújított épületét
A Tolna Megyei Kormányhivatal Dombóvári Járási Hivatalának az elmúlt hónapokban megújult épületét február 1-jén adták át ünnepélyes keretek között.
Az energetikai korszerűsítés során a szakemberek újakra cserélték a külső nyílászárókat és hőszigetelték a falakat, valamint modernizálták a fűtési rendszert annak érdekében, hogy az ingatlan nyáron hűvösebb, télen pedig melegebb legyen és a korábbiaknál takarékosabban lehessen üzemeltetni. Az ott dolgozók eddigieknél kényelmesebb munkakörnyezetét is biztosító beruházás 168.148.000 forintba került. Az összeget az Európai Unió egyik pályázatán nyerte el a Tolna Megyei Kormányhivatal.
Az ünnepélyes átadón Potápi Árpád János, a dombóvári térség országgyűlési képviselője és dr. Horváth Kálmán kormánymegbízott mondott köszöntőt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 03. 11:54, hétfő | Helyi
Két veszélyes manőver, egy bukás Dombóváron – szabálysértési eljárás mindkét sofőr ellen
A hétvégén egy kocsi vezetője Dombóváron az egyik áruház parkolójából akart kikanyarodni, de nem adott elsőbbséget a Kórház utcán haladó motorosnak,
2026. Augusztus 03. 10:51, hétfő | Helyi
Elsodort egy embert a vonat Kaposvár közelében, késnek a vonatok a Dombóvár-Kaposvár vonalon
Elsodort egy embert a Gyékényesről Kelenföldre tartó Somogy InterCity Kaposvár közelében, késnek a vonatok a Dombóvár-Kaposvár vonalon
2026. Július 31. 13:55, péntek | Helyi
Csaknem 30 órányi keresés után találták meg a Páriból eltűnt nőt
Újra bizonyították az összefogás erejét. Csaknem 30 órányi keresés után találták meg a szerda délután Páriból eltűnt nőt. Egy kétségbeesett nő hívta a rendőrséget szerda délután többször,
2026. Július 31. 09:00, péntek | Helyi
Aktuális állásajánlatok Dombóváron és környékén
Ha állást keresel, nézd meg az aktuális helyi lehetőségeket oldalunkon!

