Hírek
2015. December 04. 08:16, péntek |
Helyi
Forrás: www.dombovar.hu
Átadták a felújított Hóvirág utcai orvosi rendelőt
December 2-án ünnepélyes keretek közt adták át a felújított épületet.
Decembertől felújított épületben, akadálymentesített környezetben várja betegeit Kertvárosban a Hóvirág utcai orvosi rendelő. Befejeződött a kertvárosi egészségügyi intézmény felújítása, melyhez Dombóvár Város Önkormányzata pályázati úton, az Új Széchenyi Terv Dél-Dunántúli Operatív Program keretében 52 és fél millió forint összegű támogatást nyert.
Ebből megvalósult az épület energiahatékonysági korszerűsítése, (utólagos külső hőszigetelés, nyílászárók cseréje) felújítása és akadálymentesítése, illetve a közlekedést nagyban megkönnyítő lift kialakítása. Továbbá ezentúl modern, új orvostechnikai felszerelések, berendezések, informatikai és irodatechnikai eszközök is az intézmény rendelkezésére állnak.
December 2-án ünnepélyes keretek közt adták át a felújított épületet. A rendezvényen Tigelmann Péter alpolgármester mondott beszédet, majd a kivitelező, Topa István, a Topa és Társa Építési Kft. ügyvezetője köszöntötte a megjelenteket. Ezt követően Szabó Loránd polgármester és Tóth Gyula önkormányzati képviselő közreműködésével elvágták az átadást szimbolizáló nemzeti szalagot, hivatalosan is megnyitva ezzel az intézmény kapuit a gyógyulni vágyó betegek előtt.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 17. 19:18, szerda | Helyi
Jól vigyázzanak - jól vizsgázott a rendszámfelismerő rendszer Dombóváron!!
A Dombóvári Rendőrkapitányság munkatársai 2025 decembere óta üzemeltetnek egy új, a közterületi rendőri szolgálatellátást jelentős mértékben segítő mobil rendszámfelismerő rendszert.
2025. December 17. 11:00, szerda | Helyi
BestByte Ünnepi Nagyakció Dombóváron!
Kiemelt ünnepi ajánlatok - hosszabbított ünnepi nyitva tartás a gondtalan vásárláshoz!
2025. December 15. 09:00, hétfő | Helyi
Ékszer-, régiség- és bundafelvásárlás lesz 3 napig Dombóváron
Most eladhatja feleslegessé vált ékszereit, régiségeit vagy bundáit a 3 napos dombóvári felvásárláson! Időpont egyeztetéssel akár házhoz is mennek!
2025. December 15. 00:00, hétfő | Helyi
A balatoni helytörténészek találkozóján tartott előadást Bodó Imre dombóvári helytörténész
Bodó Imre dombóvári helytörténész, múzeumalapító Fekete István és a Balaton környéke címmel tartott előadást




