Hírek
2017. Január 01. 20:54, vasárnap |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság
Ajtókat lopott Gyulajon egy lakatlan házból
A Dombóvári Rendőrkapitányság eljárást folytatott lopás vétség elkövetésének gyanúja miatt.
Az ügyben egy gyulaji férfi tett feljelentést a rendőrségre, mivel ismeretlen tettes 2016. október 25-e és november 9-e között több használati tárgyat, köztük faajtókat, fogast és ruhaneműket tulajdonított el a testvére tulajdonában lévő házból.
A rendőrök a nyomozás eredményeként azonosították a feltételezett elkövetőt, egy 30 éves, szintén helyi lakost. A férfit gyanúsítottként hallgatták ki, melynek során beismerte a bűncselekmény elkövetését.
A Dombóvári Rendőrkapitányság munkatársai a nyomozást lezárták, az ügyben keletkezett iratokat vádemelési javaslattal az illetékes járási ügyészségnek a napokban átadták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 29. 10:00, csütörtök | Helyi
Aktuális állásajánlatok Dombóváron és környékén
Ha állást keresel, nézd meg a lehetőségeket!
2026. Január 26. 18:51, hétfő | Helyi
Pályázzon privát fotógyűjteményével a Néprajzi Múzeum kiírásán!
Felhívásában a Néprajzi Múzeum olyan magánszemélyek vagy családok jelentkezését várja, akik szívesen bemutatnák az 1990 és 2005 közötti időszakból származó fényképeiket
2026. Január 21. 00:00, szerda | Helyi
Már a dombóvári könyvtárban olvasható a legújabb emlékkönyv
A Fekete István Kulturális Egyesület nemrég készítette el kiadványát, amelyet Bodó Imre elnök adott át a napokban a város könyvtárának.
2026. Január 17. 12:56, szombat | Helyi
Dombóváron is üléseztek a kábítószerügyért felelős szakemberek
Január 14-én Dombóváron üléseztek a szakemberek, január 16-án Pakson tartottak alakuló munkacsoportülést a Kábítószerügyi Egyeztető Fórum (KEF) keretében.

