Hírek
2018. November 13. 10:03, kedd |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság
A térség közbiztonsági helyzetéről tanácskoztak

Járási Közbiztonsági Egyeztető Fórumot tartottak a Dombóvári Rendőrkapitányságon.
Dombóváron a kapitányság tanácstermében 2018. november 7-én tartották meg a Járási Közbiztonsági Egyeztető Fórumot.
Az eseményen az aktuális bűnügyi és közrendvédelmi szakterületeket érintő feladatokról értekeztek a résztvevők. A rendezvényen részt vett Szabó Csaba r. ezredes, megyei rendőrfőkapitány, aki köszöntötte a megjelenteket. Molnár Zoltán r. alezredes, bűnügyi osztályvezető ismertette a járás bűnügyi helyzetét.
Ezt követően Tóth Szilvia r. főtörzszászlós a Dombóvári Rendőrkapitányság bűnmegelőzési tevékenységéről, míg Éva Alexandra az áldozatvédelemről tartott tájékoztatást a megjelenteknek. Tumri Gábor r. főhadnagy, megbízott rendészeti osztályvezető ismertette a járás aktuális közbiztonsági helyzetét és az év végi ünnepekkel kapcsolatos rendőri feladatokat.
Rizsányiné Szigeti Katalin r. őrnagy, a Körzeti Megbízotti Alosztály vezetője tájékoztatást tartott a megváltozott szabálysértési törvényről, és az azzal kapcsolatosan felmerülő új feladatokról. A fórum zárásaként Ambrus Attila r. őrnagy, a Közlekedésrendészeti Alosztály vezetője a balesetek megelőzésével kapcsolatos aktualitásokat ismertette.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 16. 09:53, kedd | Helyi
A hónap műtárgya – Fekete István Múzeum
Szeptember hónap műtárgyának Papp László (1947– ) festő a göllei temető Szent Vendel kápolnájáról készült festményét választotta a múzeum.
2025. Szeptember 13. 09:00, szombat | Helyi
Különleges fotó került elő a dombóvári Fekete István Múzeum alapítójáról
Bodó Imréről (az első sorban a harmadik), aki 65 éve kezdte meg tanulmányait Göllében, Fekete István szülőfalujában.
2025. Szeptember 12. 16:29, péntek | Helyi
95. születésnapját ünnepelte Nagy Béla bácsi
A jeles alkalomból Pintér Szilárd polgármester úr és Bogdán László képviselő úr köszöntötték fel.
2025. Szeptember 12. 14:48, péntek | Helyi
Pénzjutalom és serleg is járt a hagyományos oklevél mellé a naki főzőversenyen
Nakon megtartották az immár hagyományos falunapot, melynek keretében főzőversenyre is sort kerítettek a szervezők.