Hírek
2020. Március 16. 07:12, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
A koronavírus-járvány kezeléséről is kérdezik a kormányt a képviselők

Az Országgyűlés hétfőn kérdésekkel és azonnali kérdésekkel fejezi be aktuális ülését. A képviselők egyebek mellett a koronavírus-járvány kezelése ügyében is válaszokat várnak a kormánytól.
Az előző héten kezdődött ülés utolsó napja délelőtt 11 órakor a magyar zászló és címer napjára történő emlékezéssel kezdődik. A képviselők ekkor azon emberek és közösségek előtt hajtanak fejet, akik életüket, szabadságukat adták a magyar nemzetért.
Ezt követően hangozhatnak el a kérdések másfél órában. A parlament honlapján elérhető információk alapján szinte valamennyi ellenzéki frakció kérdéssel fordul majd a kormányhoz a koronavírus terjedése ügyében.
Az azonnali kérdésekre és válaszokra ezúttal is egy óra áll majd rendelkezésre.
A parlament ülése napirend utáni felszólalásokkal zárul.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 19. 07:35, péntek | Belföld
Védelmi innovációs tanszék alakult a győri egyetemen
A védelmi innovációval és a kritikus infrastruktúrák védelmével foglalkozó tanszéket hoztak létre a győri Széchenyi István Egyetem innovációs parkjában -
2025. Szeptember 19. 07:33, péntek | Belföld
Kövér László: nemzetpolitikai értelemben az elmúlt tizenöt év volt a legeredményesebb időszak
2025. Szeptember 19. 07:32, péntek | Belföld
Orbán Viktor: a svéd nép a barátunk, a svéd kormány azonban nem Magyarország barátja
A svéd nép a barátunk, a svéd kormány azonban nem Magyarország barátja - írta Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön az X-en a svéd kormányfőnek üzenve.
2025. Szeptember 18. 07:46, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely: aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja
Aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja - írta a főpolgármester a Facebook-oldalán, reagálva az Állami Számvevőszék jelentésére.