Hírek
2021. Május 06. 13:43, csütörtök |
Helyi
Forrás: Facebook: Városunk Dombóvár
A Dombóvári Sportiskola három versenyzője indult a háromtusa válogató versenyen

Háromtusa – U17 Országos válogató verseny, Zemán Zóra Zoé – ezüstérmet szerzett.
A Közszolgálati Egyetem sportlétesítményeiben rendezte meg a Magyar Öttusa Szövetség az U17 korosztály soron következő válogató versenyét. A 200 méter úszásból, valamint a 3 x 800 méter, lövészettel kombinált futásból álló – szigorú biztonsági előírások mellett megrendezett – versenyen a Dombóvári Sportiskola három versenyzőjét indította.
Zemán Zóra Zoé ismét kiemelkedően teljesített, s a dobogó második fokán végzett. Teljesítményének értékét növeli, hogy a győztes egy évvel idősebb. Ezzel az eredményével Zóra megerősítette helyét a világbajnokságra készülő korosztályos válogatott keretben!
Szalay Zóra hosszú kihagyás után a 9. helyen végzett. A dombóvári csapat Zemán Zóra – Szalay Zóra – Dolák Luca összeállításban a vártnál jobban helyt állt, s a negyedik helyen fejezte be a versenyt.
Szép volt lányok!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 16. 09:53, kedd | Helyi
A hónap műtárgya – Fekete István Múzeum
Szeptember hónap műtárgyának Papp László (1947– ) festő a göllei temető Szent Vendel kápolnájáról készült festményét választotta a múzeum.
2025. Szeptember 13. 09:00, szombat | Helyi
Különleges fotó került elő a dombóvári Fekete István Múzeum alapítójáról
Bodó Imréről (az első sorban a harmadik), aki 65 éve kezdte meg tanulmányait Göllében, Fekete István szülőfalujában.
2025. Szeptember 12. 16:29, péntek | Helyi
95. születésnapját ünnepelte Nagy Béla bácsi
A jeles alkalomból Pintér Szilárd polgármester úr és Bogdán László képviselő úr köszöntötték fel.
2025. Szeptember 12. 14:48, péntek | Helyi
Pénzjutalom és serleg is járt a hagyományos oklevél mellé a naki főzőversenyen
Nakon megtartották az immár hagyományos falunapot, melynek keretében főzőversenyre is sort kerítettek a szervezők.