Városlista
2025. május 28, szerda - Emil, Csanád

Hírek

2018. Március 07. 08:27, szerda | Helyi
Forrás: Dombó Média

90. születésnapján köszöntötték Manci nénit

Február 28-án Szabó Loránd polgármester és Tigelmann Péter alpolgármester köszöntötte fel 90. születésnapja alkalmából Kovács Istvánnét.

A Kölcsey utcai családi házában férje halála miatt 23 éve egyedül lakó idős hölgy vendégeinek elmondta, hogy fiatalabb korában a Pöttyös Cukrászdában dolgozott felszolgálóként, majd hosszú időn keresztül sofőrködött.
Saját magát még teljesen ellátja Manci néni, de az ingatlanából kimozdulni már nem szeret. Most is olyan tortával várta az önkormányzati vezetőket és fiait - Istvánt és Elemért - amit ő készített. A pezsgőzés, a süteményevés, Orbán Viktor miniszterelnök emléklapjának, az ajándékba hozott virágcsokornak és naptárnak, valamint a jókívánságoknak az átadását követően a születésnapos asszony még nosztalgiázott egy kicsit.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 28. 08:19, szerda | Helyi

Veretlenül bajnok a Dombóvári Futball Club

25 éve nem fordult elő Tolna vármegyében, hogy egy csapat veretlenül zárja a Megye I. osztály küzdelmeit.

2025. Május 27. 08:35, kedd | Helyi

Közgyűlést tartott a Fekete István Kulturális Egyesület

A dombóvári Fekete István Kulturális Egyesület május 22-én megtartotta közgyűlését a Földi István Könyvtárban.

2025. Május 26. 08:59, hétfő | Helyi

Útfelújítások kezdődnek Dombóváron

Dombóváron elindul a belterületi utak átfogó felújítása.

2025. Május 23. 15:32, péntek | Helyi

Fekete István történetei a gyerekek szemével

A Fekete István Kulturális Egyesület és a Földi István Könyvtárral közösen megtartotta a 25. „Fekete István és én” című rajzpályázatának eredményhirdetését.