Hírek
2022. Szeptember 28. 17:06, szerda |
Belföld
Forrás: Deltahirek.hu
Munka közben rádőlt a fa egy emberre, életét vesztette
Az eljárás adatai alapján 2022. szeptember 28-án 10 óra körül egy Ajka külterületén található erdőben fakitermelési munkálatok közben dőlt rá a fa egy férfira, aki ennek következtében olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette - írja a Deltahírek.hu. Az haláleset körülményeit a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság vizsgálja, az ügyben halált okozó, foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés vétség elkövetése miatt folyik nyomozás - közölte a rendőrség.
Fotó: Deltahirek
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 24. 10:00, péntek | Belföld
Feljelentést tesz az Eximbank ügyletei miatt a gazdasági minisztérium
Az Eximbank tevékenységét érintő négy ügyben tesz feljelentést ismeretlen tettes ellen a Gazdasági és Energetikai Minisztérium, az ügyletek értéke összesen meghaladja 1000 milliárd forintot
2026. Július 24. 07:13, péntek | Belföld
Forsthoffer Ágnes az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes megbeszélést Sulyok Tamással
Az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes találkozót Sulyok Tamás volt köztársasági elnökkel a Sándor-palotában Forsthoffer Ágnes - közölte az ideiglenes államfő a Facebook-oldalán csütörtök este.
2026. Július 24. 07:12, péntek | Belföld
Felvételi 2026 - Több mint százezer hallgató kezdheti meg felsőoktatási tanulmányait ősszel
2026. Július 23. 13:00, csütörtök | Belföld
NKA-ügy - Tarr Zoltán: tovább fokozódik a botrány
Tovább fokozódik a \"Hankó-botrány\", az ügyészség nyomozói kedden lefoglalták a Fidesz szervereit, szerdán pedig egy újabb embert vettek őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) támogatásai miatt folyó nyomozás ügyében

